Světová výstava 2014

Světová výstava 2014 – přehled všech koček a jejich výsledků

Světová výstava 2014 – přehled všech koček a jejich výsledků – začátek

VŠECHNY VÝSTAVY KOČEK  VÝSTAVY KOČEK 2014 VÝSTAVY KOČEK 2014 ČR

Světová výstava 2014 – všechny kočky a jejich výsledků

 

Níže najdete přehled všech koček, které se zúčastnily světové výstavy v Praze. U každé kočky můžete zjistit, jakých výsledků na této výstavě dosáhla.

Č. Kočka Pohl. EMS. Třída Výsledek Posuzovatel
1.
NW EP EC MIOU – MIOU OF BLACK STAR, SK DSM
0,1
EXO n
2
PH
Mr. Jorgen Billing, DK
2.
GIC NASADA’S TWILIGHT MAGIC
1,0
EXO n
3
Ex 1, CACS
Mr. Jorgen Billing, DK
3.
ZIO TOM DEL FALCO D’ORO
1,0
EXO n
12
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Jorgen Billing, DK
4.
(N) ALMODOVAR LADY ANTEBELLUM
0,1
EXO n
12
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
5.
JOSEPHINE DE BEAUHARNAIS DU ROYAUME FELIN
0,1
EXO n
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
6.
ISCHA ZAGOR
1,0
EXO a
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
7.
GIC RINGO CHOCO BOY PANTHERA CZ
1,0
EXO b
3
Ex 1, CACS
Mrs. Linda Sviksa, LV
8.
IP STAR WARS MASTER YODA
1,0
EXO d
6
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Luigi Comorio, IT
9.
GIC S*ATHELSTONES NOELLE, JW
0,1
EXO f
3
Ex 1, CACS
Mr. Jorgen Billing, DK
10.
IC H’ALIENOR D’LA VALLEE DES 4 A
0,1
EXO f
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
11.
ETRO PERSIAN WHATSAPP
0,1
EXO ns
12
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
12.
SAUSALITO DE MIL AMORES *ES
1,0
EXO n 22
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
13.
CH MUSELINA DE SIERRA SEGURA
0,1
EXO n 22
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
14.
WW12 PR PANACHE‘ DEL FALCO D’ORO
0,1
EXO n 22
8
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Luigi Comorio, IT
15.
STAR WARS EWOK WICKET
1,0
EXO n 22
12
ABS
Mrs. Luigi Comorio, IT
16.
YANKEE DEL FALCO D’ORO
1,0
EXO n 22
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
17.
FI* AZULEJO’S SWANHEART
0,1
EXO n 22
12
Ex 2
Mrs. Luigi Comorio, IT
18.
WILMA DEL FALCO D’ORO
0,1
EXO n 22
12
Ex 1, BIV
Mrs. Luigi Comorio, IT
19.
ATUTTOTONDO YOGHI
1,0
EXO d 22
11
Ex 1, NOM
Mrs. Linda Sviksa, LV
20.
YESTERDAY DEL FALCO D’ORO
1,0
EXO d 22
12
Ex 1, NOM
Mrs. Linda Sviksa, LV
21.
NW,WW13,11,10,06,SW10,08,07,06,05,04,02 EP GIC S*ATHELSTONES UNBELIEVABLE, DSM
0,1
EXO f 22
2
PH, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
22.
GIC TRUDY DE BORTOLAS
0,1
EXO f 22
3
Ex 1, CACS, BIV
Mrs. Kristiina Rautio, FI
23.
VOILA‘ DEL FALCO D’ORO
0,1
EXO f 22
9
Ex 1, CAC
Mrs. Kristiina Rautio, FI
24.
VIOLKA SALVIA JESENIA, CZ
0,1
EXO f 22
11
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
25.
IT*FASHION STARS WALLY
0,1
EXO f 23
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
26.
ATUTTOTONDO ZOE
0,1
EXO n 24
11
Ex 1, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
27.
(N) ALMODOVAR BEADY BELLE
0,1
EXO n 24
12
ABS
Mrs. Luigi Comorio, IT
28.
WW13 SW11 SP SC S*ATHELSTONES REDONE, JW, DSM
1,0
EXO d 24
2
PH, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
29.
SP CLEONTINA PRINCESS MONTHLY SHINE, CZ, DSM
0,1
EXO ns 22 62
2
PH
Mrs. Linda Sviksa, LV
30.
X-TREME AMARYLLIS
0,1
EXO fs 22 62
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
31.
DIDI LADY VERY LUCKY, CZ
0,1
EXO ns 24 62
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
32.
PYTHAGORAS FROM RUSSIA WITH LOVE
0,1
EXO g 02 62
9
Ex 1, CAC
Mrs. Linda Sviksa, LV
33.
JASMINE D’AGASSAC
0,1
EXO g 03
11
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
34.
GIC ERAGON D’AGASSAC
1,0
EXO d 03 22
3
Ex 1, CACS, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
35.
IP FABIOLA FLAME DI ALTAVILA, CZ
0,1
EXO d 03 22
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
36.
MARADAN HEAD-ON
1,0
EXO n 03 23
9
Ex 1, CAC
Mrs. Linda Sviksa, LV
37.
SC ELF BLACK POINT HOKAMI, CZ, JW
1,0
EXO n 03 24
1
PH
Mrs. Linda Sviksa, LV
38.
PYTHAGORAS BORIS
1,0
EXO d 03 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
39.
GIC ENSY CREAM POINT HOKAMI CZ JW
0,1
EXO e 03 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
40.
SHERATON´S BETTY BOOP
0,1
EXO fs 03 24
12
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
41.
SC S*ARZISH LARS-PETTER
1,0
EXO n 33
1
PH
Mrs. Kristiina Rautio, FI
42.
IC TALISMAN DE CHOCOLAT PANTHERA
1,0
EXO b 33
5
ABS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
43.
IC BENJAMIN OF ICE PARADISE, CZ
1,0
EXO n 21 33
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
44.
CH QUID PRO QUO OF EARL BOHEMIA, CZ
1,0
EXO d 21 33
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
45.
EP DI‘ CAPRIO VAN HUIZE RODONY
1,0
PER w 62
2
PH
Mrs. Linda Sviksa, LV
46.
GIC BR* ARUAK BORI
1,0
PER w 62
3
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
47.
GIUFRANS VOLA E VA` JW
0,1
PER w 62
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Linda Sviksa, LV
48.
BR* ARUAK SALUKI
1,0
PER w 62
11
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
49.
PROUD2B WHITE ILLUSION
1,0
PER w 62
12
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
50.
ETRO PERSIAN WAIKIKI
0,1
PER w 62
12
Ex 2
Mrs. Linda Sviksa, LV
51.
GIUFRANS WONDERFUL GIRL
0,1
PER w 62
12
Ex 1, BIV
Mrs. Linda Sviksa, LV
52.
WILLOW DEL SETTIMOCIELO
0,1
PER w 62
12
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
53.
IC S*ATHELSTONE’S TWICE SHY
0,1
PER n
5
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
54.
CH D’EDEN LOVER INCA OF DIKERO, JW
1,0
PER n
7
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
55.
CH WELCOME TINA TURNER II
0,1
PER n
7
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
56.
IT*TROVATORE DEL FALCO D’ORO
1,0
PER n
9
Ex 1, CAC
Mr. Jorgen Billing, DK
57.
BLACKHEART ZADIG
1,0
PER n
11
Ex 1, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
58.
SC POLLY LUMÍNIA, CZ, DSM
0,1
PER a
1
PH
Mr. Jorgen Billing, DK
59.
ATHOS EL SHURINGA
1,0
PER a
12
Ex 1, BIV
Mr. Jorgen Billing, DK
60.
BR* LOTIE BLU
1,0
PER a
12
Ex 3
Mr. Jorgen Billing, DK
61.
PLANET LOVE APPLAUSI
1,0
PER a
12
Ex 2
Mr. Jorgen Billing, DK
62.
EC LATINO’S MAGIC SUNLIGHT DSM
1,0
PER d
1
PH
Mrs. Luigi Comorio, IT
63.
NW GIC FI*SABRIMIN PRINCE, JW
1,0
PER d
3
ABS
Mrs. Luigi Comorio, IT
64.
CH IAKHARI DE SHALIMAR
1,0
PER d
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
65.
IP PHILIP BEROUNKA, CZ
1,0
PER d
6
ABS
Mrs. Luigi Comorio, IT
66.
BRYGINDIA ALL OF ME
0,1
PER e
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
67.
NW GIC HIGHTIME-CAT´S JOANA, JW DSM
0,1
PER f
3
Ex 2
Mrs. Kristiina Rautio, FI
68.
GIC TIFFY’S SAMBA PATI
0,1
PER f
3
Ex 1, CACS, BIV, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
69.
PR DICIOTTO CARATI TOFFEE
0,1
PER f
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
70.
HAENDEL’S WHIRLWIND JW
0,1
PER f
9
Ex 1, CAC
Mrs. Kristiina Rautio, FI
71.
BR* PAX DEORUM’S NEVERMIND
0,1
PER f
11
Ex 1, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
72.
MADE IN ITALY WINTU
0,1
PER f
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
73.
WHITNEY HOUSTON DEL SETTIMOCIELO
0,1
PER f
12
Ex 2
Mrs. Kristiina Rautio, FI
74.
NW GIC GATSBY DE KERNEVEZ
1,0
PER ds
3
Ex 1, CACS
Mrs. Luigi Comorio, IT
75.
JUST-A-DREAM DE KERNEVEZ
1,0
PER ds
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
76.
NW SC SUGARCUBES ROCO DSM
1,0
PER ns 11
1
PH
Mr. Jorgen Billing, DK
77.
CH DOLCEAMORE TENTATION JW
0,1
PER ns 11
7
Ex 1, CACIB, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
78.
PR SARONNISILVER THE BEST
1,0
PER ns 11
8
Ex 1, CAPIB, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
79.
ELLY’S GARDEN ZOE
0,1
PER ns 11
11
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
80.
CH DOLCEAMORE TOP MODEL
0,1
PER ns 12
7
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
81.
IC PELE MELE’S SILVER SNOWBALL KISS
1,0
PER es 11
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
82.
IC ORITHIL TITO
1,0
PER n 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Robert Lubrano, FR
83.
IC DICIOTTO CARATI QUERIDA
0,1
PER n 22
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
84.
IC HAVAIANAS DE SHALIMAR JW
0,1
PER n 22
5
Ex 2
Mr. Robert Lubrano, FR
85.
WENDY PERSIAN PASSION
0,1
PER n 22
11
Ex 1, NOM, BIS, WW’14
Mr. Robert Lubrano, FR
86.
IT* WHAT WOMEN WANT DI CASA MIVALE
1,0
PER n 22
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
87.
MADE IN ITALY ZIO PAPERONE
1,0
PER n 22
12
Ex 2
Mr. Robert Lubrano, FR
88.
SW11 WW06 IP MARIPOSA DEL FALCO D’ORO JW
0,1
PER d 22
6
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
89.
GIC SUMAVA’S CASEY
1,0
PER e 22
3
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
90.
LV* NOSTRI VINCENT ROYAL MASTERPIECE
0,1
PER f 22
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
91.
IT* WANTED ENERGY DI CASA MIVALE
0,1
PER f 22
12
Ex 2
Mr. Robert Lubrano, FR
92.
WIZZY DEL FALCO D’ORO
0,1
PER f 22
12
Ex 1, BIV
Mr. Robert Lubrano, FR
93.
BR* PAX DEORUM’S NIRVANA
0,1
PER f 23
11
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
94.
SP FIN*JARBABIN TSIMBAVAATI
1,0
PER n 24
2
PH, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
95.
WHAT A WONDERFUL WORLD DEL FALCO D’ORO
1,0
PER n 24
12
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
96.
PL*JURTOMIA JUNIOR MANDAU
1,0
PER d
9
Ex 1, CAC
Mrs. Luigi Comorio, IT
97.
MADE IN ITALY WINNIE THE POOH
0,1
PER f 24
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
98.
GRASHOPPERS SPOTLIGHT
1,0
PER ns 22 62
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
99.
MINICAT’S DIGITALLY IN LOVE
0,1
PER fs 22 62
9
Ex 1, CAC
Mrs. Linda Sviksa, LV
100.
GIC BENUR TOP VON WERTFEIN, CZ
1,0
PER n 01 62
3
Ex 1, CACS
Mr. Robert Lubrano, FR
101.
DK KONGSHOLM CHASSIUS
1,0
PER n 01 62
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
102.
NW AR*MAGIE NOIRE BELLA SENZ’ANIMA
0,1
PER f 01 62
3
Ex 1, CACS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
103.
NW SC BR* GHATTAS BLACKJACK, DVM
1,0
PER n 02 62
1
PH, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
104.
GIP BASTIEN BEROUNKA, CZ
1,0
PER d 02 62
4
Ex 1, CAPS
Mr. Jorgen Billing, DK
105.
NW GARFIELCATSHOME BJ, JW
1,0
PER d 02 62
7
Ex 1, CACIB, NOM, BIS, WW’14
Mr. Jorgen Billing, DK
106.
IC BEAUBELLS KRISTIAN OF GRANAT JW
1,0
PER e 02 62
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
107.
OPULÉNCIA LA CAPUCCINO, CZ JW
0,1
PER f 02 62
12
Ex 1
Mrs. Linda Sviksa, LV
108.
IC ZIMBA LAEEH VANDENBIRD
0,1
PER g 02 62
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Linda Sviksa, LV
109.
GIP SC JOHNNY VON LA’NOITAN
1,0
PER n 03
4
Ex 1, CAPS
Mr. Robert Lubrano, FR
110.
A HEAVEN SENT XCLUSIVE GIGOLO, JW
1,0
PER a 03
9
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
111.
ISCHA WALLY
1,0
PER a 03
12
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
112.
NW GIC X-CLUSIVE JIMMY CHOO OF BLACK STAR, SK, JW
1,0
PER d
3
Ex 1, CACS
Mrs. Luigi Comorio, IT
113.
IC TIFFY’S SHALOM
1,0
PER d 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
114.
CH ILLYANA DE PERSHADYA
0,1
PER f 03
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Linda Sviksa, LV
115.
NW IC SALVIA CLEA JESENIA,CZ, JW
0,1
PER g 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Linda Sviksa, LV
116.
SC CHARM WHITE ZAMPINO HOKAMI, CZ, JW, DSM
1,0
PER n 02 21 62
1
PH
Mr. Robert Lubrano, FR
117.
DE* BELAMY’S LAMBADA OF LOTIE, JW
0,1
PER n 02 21 62
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
118.
FI*SABRIMIN DELUXE
0,1
PER f 02 21 62
12
Ex 1, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
119.
FARUK VERY LUCKY, CZ
1,0
PER n 03 22
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
120.
FI*SABRIMIN XSCAPE
1,0
PER n 03 22
12
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
121.
NW SW11 SC S *MARYLANDS UNIQUE GLOW JW DSM
0,1
PER f 03 22
1
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
122.
CHARLOTTE VERY LUCKY, CZ, JW
0,1
PER f 03 22
9
Ex 1, CAC
Mrs. Linda Sviksa, LV
123.
IP GIC FLORENCE MY DREAM HOKAMI, CZ
0,1
PER g 03 22
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
124.
SUMAVA’S KIMIKO
0,1
PER n 03 23
9
Ex 1, CAC
Mrs. Luigi Comorio, IT
125.
SZATINE BLUEBERRY MUFFIN (CFA)
0,1
PER g 03 24
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
126.
GIC ERVÍNA MURRAY, CZ
0,1
PER n 33
3
Ex 1%
Mrs. Linda Sviksa, LV
127.
SC THUERINGEN MERLIN
1,0
PER a 33
1
PH
Mr. Robert Lubrano, FR
128.
GIC I’M SWEET DREAM PANTHERA, CZ
1,0
PER c 33
3
Ex 1, CACS
Mrs. Linda Sviksa, LV
129.
SC IT* KHORAKHANE‘ PINK FLOYD
1,0
PER e 33
1
PH
Mr. Jorgen Billing, DK
130.
IP CH IT* PRECIOUS PAWS SAVANNAH
0,1
PER e 33
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
131.
GIC MADLENKA OF EARL BOHEMIA,CZ
0,1
PER f 33
3
Ex 1%
Mrs. Luigi Comorio, IT
132.
S*ARZISH SURFER ROSA
0,1
PER f 33
11
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
133.
SW IP SC (N)HERKULES ASKEPOTT
0,1
PER g 33
6
ABS
Mr. Robert Lubrano, FR
134.
CH PL*SEAL-POINTCATS CASSIUS
1,0
PER a 21 33
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Linda Sviksa, LV
135.
CH IT* PRECIOUS PAWS ULTRA CHIC
1,0
PER d 21 33
7
Ex 1, CACIB, NOM
Mrs. Linda Sviksa, LV
136.
PR CH IT* PRECIOUS PAWS TWINKLE LITTLE STAR
1,0
PER d 21 33
8
Ex 1, CAPIB, NOM
Mrs. Linda Sviksa, LV
137.
KHORAKHANE‘ YUKI
0,1
PER e 21 33
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
138.
BR* ARUAK CURL WINTERFELL
1,0
ACL n 24
12
Ex 1, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
139.
ZOO CAT’S LARA CROFT
0,1
ACL fs 09 24
9
Ex 1, CAC, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
140.
FI*SIRIUKSEN KILDACURL
0,1
ACS n 23
11
Ex 1
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
141.
SC (N) GALIONS CATS DIABLO
1,0
MCO n
1
PH
Mr. Dietmar Sagurski, DE
142.
SC SURYA MAINE COON SHAKIRA
0,1
MCO n
1
PH
Mr. Dietmar Sagurski, DE
143.
SP SENOJA’S PANTHER
1,0
MCO n
2
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
144.
SP S*MAGORIA’S PHANTOM-X DSM DVM
1,0
MCO n
2
PH, BIV, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
145.
GIC BIG HANNIBALS DARK DIABOLO, DVM
1,0
MCO n
3
Ex 1, CACS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
146.
GIC HONEYDEVIL KANYE WEST
1,0
MCO n
3
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
147.
GIC BORG Z MATRIXU, CZ
1,0
MCO n
3
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
148.
GIC CASSIOPEIA DARK EDEN, CZ
0,1
MCO n
3
Ex 1, CACS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
149.
SP WILD-RAPIDE V. MARQUIS’ZARO*CH
1,0
MCO n
2
PH
Mr. Dietmar Sagurski, DE
150.
GIP SC (N)CATFELLOWS NESTOR DSM
1,0
MCO n
4
Ex 1, CAPS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
151.
GIP NO*SUNITRA’S FLORENCE
0,1
MCO n
4
Ex 1, CAPS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
152.
IC HIAMOVI WENONAH MA-CHA-HEE
1,0
MCO a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
153.
IC RO*PHOENIX’S CATS MAHALIA JACKSON
0,1
MCO a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
154.
BLACK PIRATE SPOD WAWELU*PL
1,0
MCO n
9
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
155.
HONEYDEVIL OSCAR WILD
1,0
MCO n
9
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
156.
SURYA MAINE COON VERTIGO
1,0
MCO a
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Dietmar Sagurski, DE
157.
FELIS ADMIRANDA Z’ONIKS
1,0
MCO n
11
Ex 1, BIV
Mr. Dietmar Sagurski, DE
158.
DEVILCOON’S ZAFRINA
0,1
MCO n
11
Ex 1
Mr. Dietmar Sagurski, DE
159.
USHOOSINU ROSIE TRIPLE D.C.
0,1
MCO a
11
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
160.
ASHABELLE ULTRABLUE
0,1
MCO a
11
ABS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
161.
CLABACOON’S WOLF OF DEEP SOUTH
1,0
MCO n
12
Ex 1, BIV
Mr. Dietmar Sagurski, DE
162.
RACOONES RESORT CHOPIN
1,0
MCO n
12
ABS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
163.
WOLF 359 REVOLUTION GREY
1,0
MCO a
12
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
164.
FOXHILLTIGERS MAJOR TOM
1,0
MCO a
12
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
165.
GIC THUNDER BY IMAGINE GLAMOUR, CZ
1,0
MCO n 09
3
Ex 1, CACS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
166.
IC ZIKO ALDONA’S GIFT*PL
1,0
MCO a 09
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
167.
IC NAOMI LARENDA,CZ, JW
0,1
MCO n 03
5
Ex 1, CAGCIB, NOM
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
168.
IC JUSTCOON’S RAPA NUI
0,1
MCO n 09
5
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
169.
IP NEO ARMANNI PL*ASHABELLE
1,0
MCO a 09
6
Ex 1, CAGPIB, BIV, NOM
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
170.
CH LUMA ‚IL ARBOR VITAE, CZ JW
1,0
MCO n 02
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
171.
PR CHICOLINO MERCEDES COON*PL
1,0
MCO n 09
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
172.
CH FELIDREAM ULAI
1,0
MCO a 03
7
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
173.
ROXYVILLE’S BLUE NUGGET
1,0
MCO a 03
9
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
174.
INTO THE DARKNESS NELLY NESS, CZ
1,0
MCO n 09
9
Ex 3
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
175.
ACTION CAT`S A MR. COOLMAN
1,0
MCO a 09
9
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
176.
TELEMNA TAVARIL BARABEL, CZ
0,1
MCO a 03
9
Ex 1, CAC
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
177.
SENOJA’S CHALLENGER
1,0
MCO n 09
9
Ex 1, CAC
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
178.
LUCIE LECTRIC THE TENDERLY
0,1
MCO a 09
9
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
179.
EC FIN*PINEWOODS JEWEL OF THE NILE, DM
0,1
MCO n 09
10
Ex 1, CAP
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
180.
COUNTRY GULLIVER’S LA MANCHE
1,0
MCO a 03
11
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
181.
CLABACOON’S WITH OUT WORDS
1,0
MCO a 09
11
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
182.
QUASAR EMILITACOON*LT
1,0
MCO n 03
12
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
183.
BRAD PITT AMBER SUN LT
1,0
MCO n 09
12
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
184.
SC RINGO STAR SPOD WAWELU*PL
1,0
MCO a 22
1
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
185.
SURYA MAINE COON PABLO ESCOBAR
1,0
MCO n 23
1
PH, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
186.
SP AMERICANBEAUTY’S ERASER
1,0
MCO n 22
2
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
187.
SP NEVILLE OF MAINECOONHILL, CZ
1,0
MCO n 22
2
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
188.
SP EC FIN*CHAMBERLAIN IS THERE TRUTH DVM, DSM
1,0
MCO n 22
2
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
189.
NW SP BEAU BENIAMINO NELLY NESS, CZ DSM DVM
1,0
MCO n 22
2
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
190.
GIC WATERPROOFS UPCOMING GAMEBOY
1,0
MCO n 22
3
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
191.
SW14,13, NW GIC IT*FELIX COON TITANIC, JW
1,0
MCO n 24
3
Ex 1, CACS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
192.
GIC COONFOREST SUPERSTAR
0,1
MCO n 22
3
Ex 1, CACS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
193.
GIP CH NO*FARRISKATTEN BLOMST
0,1
MCO n 22
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
194.
IC RAPUNZEL OLIMPIAN*RU
0,1
MCO n 22
5
Ex 1, CAGCIB, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
195.
IC FANTASTIC BLUE KOTY THOMASA*PL
0,1
MCO a 22
5
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
196.
IP B’KHAL DROGO FELIS ADMIRANDA, HR
1,0
MCO n 22
6
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
197.
IP BULDOZER AFONYA COON COONSHU*RU
1,0
MCO n 22
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
198.
CH DK* USHOOSINU ALMIGHTY BOB
1,0
MCO n 22
7
Ex 1, CACIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
199.
LANGSTTEICHS CHA’BLIS
1,0
MCO n 22
9
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
200.
VINCENT VEGA
1,0
MCO n 22
9
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
201.
SIR BLUEBERRY OF MOUNT STEELE
1,0
MCO a 22
9
Ex 3
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
202.
URANO LINCE ROSSA
1,0
MCO a 23
9
Ex 1, CAC
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
203.
CH* 1000 ET UN COON ZEUS
1,0
MCO n 22
10
Ex 1, CAP
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
204.
UP CHOCOLATE REVOLUTION GREY
1,0
MCO n 22
10
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
205.
SW11 NW SC CLABACOON’S SUEÑO AZUL JW
1,0
MCO a 22
10
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
206.
IC MYSTERY TRAIN VD MAINLY QUEENS
0,1
MCO a 23
10
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
207.
SAWYER DEEP INSIGHT
1,0
MCO n 22
11
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
208.
FELIS ADMIRANDA ZUGOR
1,0
MCO n 22
11
Ex 4
Mrs. Anette Sjödin, SE
209.
STARARK BERCHOFF
1,0
MCO n 22
11
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
210.
BIG GIANTS RESORT’S OACKLEY JW
1,0
MCO a 22
11
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
211.
RO*PANCO’S CANDID BLUE
1,0
MCO a 22
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Anette Sjödin, SE
212.
FRANCESCO VON TOPAZOS*AT
1,0
MCO n 23
11
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
213.
OMKARA SHILOH
0,1
MCO n 22
11
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
214.
DK* USHOOSINU CRISPIN PREMIUM C.
0,1
MCO n 23
11
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
215.
ORIANNA TIGER OD VAJGARU, CZ
0,1
MCO a 23
11
Ex 1
Mrs. Anette Sjödin, SE
216.
PIPPO PERFETTO OF CARAMELLOCOON, CZ
1,0
MCO n 22
12
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
217.
RUDY OLD COON, CZ
1,0
MCO n 22
12
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
218.
DOLCE GABANNA AMBER SUN LT
1,0
MCO n 22
12
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
219.
JANEISSA WOODY MAXIMUS
1,0
MCO n 22
12
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
220.
RODOLFO MEO CARAMELLOCOON, CZ
1,0
MCO n 22
12
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
221.
TIGER EYE SKY BEYROUTH, CZ
1,0
MCO n 22
12
Ex 1
Mrs. Anette Sjödin, SE
222.
NITRO MONTERINI*UA
1,0
MCO n 22
12
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
223.
HITMAN ABSOLUTION SLAV STORY*UA
1,0
MCO n 22
12
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
224.
SPELLBOUND’S STATHAM
1,0
MCO n 23
12
Ex 4
Mrs. Anette Sjödin, SE
225.
FELIX COON XENA
0,1
MCO n 22
12
Ex 4
Mrs. Anette Sjödin, SE
226.
BUTTERFLYDUSTS LOLA MONTEZ
0,1
MCO n 22
12
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
227.
BUTTERFLYDUSTS ZINDERELLA
0,1
MCO n 22
12
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
228.
WOLFI´S NIECE OF JURRASIC PARK, SK
0,1
MCO n 22
12
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
229.
RAMONA RADI OF CARAMELLOCOON, CZ
0,1
MCO n 22
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Anette Sjödin, SE
230.
GROZA BASILEUS*RU
0,1
MCO n 22
12
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
231.
RACHELL DWA FORMATY*PL
0,1
MCO n 22
12
Ex
Mrs. Anette Sjödin, SE
232.
COONJUT JOVIAL PUSSY
0,1
MCO a 23
12
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
233.
NW SC A´DEJA VU NOVA AXIS STAR, CZ JW DVM DSM
1,0
MCO n 03 23
1
PH, BIV, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
234.
SC CEASAR CRANBY OF SUDDEN BLAZING
1,0
MCO n 09 22
3
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
235.
NW SC OGGIE ORIA OF SUDDEN BLAZING, CZ JW DVM DSM
0,1
MCO n 09 22
1
PH, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
236.
SP IC FELIS ADMIRANDA DOUBLE VISION DSM
1,0
MCO n 03 22
2
PH
Mr. Yan Roca Folch, FR
237.
SP LORD LION ATTE ROS, CZ, DSM
1,0
MCO a 03 22
2
PH
Mr. Yan Roca Folch, FR
238.
NW SP BHANACOYNE DOLCIBELLA DSM
0,1
MCO n 09 22
2
PH, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
239.
NW GIC DK*COOGAN’S DANGERFIELD JW
1,0
MCO n 03 22
3
Ex 1, CACS
Mr. Yan Roca Folch, FR
240.
GIC HOPELESS TRIBES NEVADA
1,0
MCO n 09 22
3
ABS
Mr. Yan Roca Folch, FR
241.
GIC (N)NORDIC LYNX’S LALIQUE
0,1
MCO n 09 23
3
Ex 1, CACS
Mr. Yan Roca Folch, FR
242.
IC DK*CATOMA’S OPUS ONE
1,0
MCO a 02 21
5
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
243.
IC CHADIVARIUS HORS LA LOI
1,0
MCO n 03 23
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
244.
IC BAJUNCAT’S GREENWICH DVM
1,0
MCO n 03 23
5
ABS
Mr. Yan Roca Folch, FR
245.
IC PL*DALLANTINES HARLEY
1,0
MCO n 09 22
5
Ex 4
Mr. Yan Roca Folch, FR
246.
IC TOP COON YUKI
1,0
MCO n 09 23
5
Ex 3
Mr. Yan Roca Folch, FR
247.
IC WANDA RUSSIANCOON*RU
0,1
MCO n 09 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
248.
IP DK THOMNILLE´S SAMVIS
1,0
MCO n 09 22
6
Ex 1, CAGPIB, BIV, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
249.
PR DK THOMNILLE´S ARAGON
1,0
MCO n 09 22
8
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
250.
PR ALVIN ALEXIS OF LYNX BEAUTY, CZ
1,0
MCO n 09 22
8
Ex 3
Mr. Yan Roca Folch, FR
251.
PR COLUMBUS MERCEDES COON*PL
1,0
MCO n 09 24
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
252.
ULDERICO DI GATT’OPERA
1,0
MCO n 03 22
9
Ex 3
Mr. Yan Roca Folch, FR
253.
GENTLEMAN ARLECOON&STALLERS MCLINE*RU
1,0
MCO n 09 22
9
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
254.
BR*CARDIGANS PORTISHEAD, JW
1,0
MCO n 09 22
9
Ex 1, CAC
Mr. Yan Roca Folch, FR
255.
CASIMIR OF PUMELIA GARDEN, CZ
1,0
MCO n 09 22
9
Ex 4
Mr. Yan Roca Folch, FR
256.
DK JUNGLE MAN’S ROMAINE
0,1
MCO n 09 22
9
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
257.
JESSICA YORIE OF SUDDEN BLAZING, CZ
0,1
MCO n 09 22
9
Ex 1, CAC
Mr. Yan Roca Folch, FR
258.
LUNAR BOSCOBEL FELINE FANTASY
1,0
MCO n 02 21
11
Ex 4
Mr. Yan Roca Folch, FR
259.
BR* TRIUNFO YVES SAINT LAURENT
1,0
MCO n 03 22
11
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
260.
RIDDICK LARENDA, CZ
1,0
MCO n 03 22
11
Ex 3
Mr. Yan Roca Folch, FR
261.
FILIPP ASFJORD* RU
1,0
MCO n 09 22
11
Ex
Mr. Yan Roca Folch, FR
262.
WILD THING OF REICHENBERG
1,0
MCO n 09 22
11
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
263.
X-TASHA OF IMAGINE GLAMOUR, CZ
0,1
MCO n 09 22
11
Ex
Mr. Yan Roca Folch, FR
264.
GANGSTERCAT AMBITION BASILEUS
0,1
MCO n 09 22
11
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
265.
NEVER LONE OF SUDDEN BLAZING, CZ
1,0
MCO n 09 22
12
Ex 1, BIV
Mr. Yan Roca Folch, FR
266.
ZEFIRO DI GATT’OPERA
1,0
MCO a 09 22
12
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
267.
IBERIA VIVACOON*PL
0,1
MCO n 03 22
12
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
268.
RONALDINA LIBU OF CARAMELLOCOON, CZ
0,1
MCO n 09 22
12
Ex 1
Mr. Yan Roca Folch, FR
269.
FANTAGHIRO SALTUS ZE ZAHRABSKE
0,1
MCO n 09 22
12
Ex 3
Mr. Yan Roca Folch, FR
270.
SC MAGUS SUDJUK KALE*RU
1,0
MCO d 24
1
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
271.
SC HONEY BUNNY FANTASY WORD,CZ DVM
0,1
MCO f 23
1
PH
Mr. Charles Spijker, NL
272.
SP PL*ALDAKER GARFIELD
1,0
MCO d 22
2
PH
Mr. Charles Spijker, NL
273.
SP EBONY JOYLNAD*PL
0,1
MCO f 22
2
PH
Mr. Charles Spijker, NL
274.
SP GAMINA GREY SHADOW*PL, DVM, DSM
0,1
MCO f 22
2
PH
Mr. Charles Spijker, NL
275.
GIC ORLANDO BLOOM SILVERBASTIS*PL
1,0
MCO d
3
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
276.
GIC KAËTHE VOM GAHLENHOF
0,1
MCO f 22
3
Ex 1, CACS
Mr. Charles Spijker, NL
277.
GIP (N) MYDELE’S JOB
1,0
MCO d 03 22
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Anette Sjödin, SE
278.
SP PERLA DEL CINFÙ
0,1
MCO f
2
PH
Mr. Charles Spijker, NL
279.
IC MYDELES BRAGE
1,0
MCO d 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Charles Spijker, NL
280.
GIC ULISSES SPOD WAWELU*PL
1,0
MCO d 24
3
Ex 1, CACS
Mr. Charles Spijker, NL
281.
IC BORN TO LOVE JAMBALAYA, JW
0,1
MCO f
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
282.
IC IT* SURYAMAINECOON TAISSA
0,1
MCO d 22
5
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
283.
IC SURYA MAINE COON SURYA
0,1
MCO f 22
5
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
284.
IC TATIANA SKY BEYROUTH, CZ, JW
0,1
MCO f 22
5
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
285.
NW IP BIG GIANTS RESORT’S MAYFLOWER
0,1
MCO f 22
6
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
286.
WW04 SW04 IP EC MY MAINE AV PERSICUM DSM DVM DM
0,1
MCO f 22
6
Ex 1, CAGPIB, BIV, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
287.
PR GIC LANGSTTEICH’S SCA‘ LINA
0,1
MCO g 22
6
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
288.
MAINEWOODS UGO BOSS AFONYA COON*RU
1,0
MCO d
9
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
289.
VOM STOLZENSEE RED BULL
1,0
MCO d
9
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
290.
CAPECOD’S LIGHTNING
1,0
MCO e
9
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
291.
BR*FELINA FOLIA HEAVY LOAD, JW
1,0
MCO d 23
9
Ex 1, CAC, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
292.
ES*MAPACHE´S COON HIROSHIMA
0,1
MCO f
9
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
293.
NOVELLE BELLAMOONDO*PL
0,1
MCO f
9
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
294.
BETULLA DI FREYA VESPER LYND
0,1
MCO f
9
Ex 4
Mr. Charles Spijker, NL
295.
CH COLA ORANGE BASILEUS*RU
0,1
MCO f
7
Ex 1, CACIB
Mr. Charles Spijker, NL
296.
RACOONES RESORT CHUMANI
0,1
MCO f
9
Ex 1, CAC
Mr. Charles Spijker, NL
297.
RU*UNICUM MAZURKA, JW
0,1
MCO f 22
9
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
298.
VENNOAS NIKITA
0,1
MCO g 23
9
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
299.
SURYA MAINE COON RENEGADE
1,0
MCO d 22
10
Ex 1, CAP, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
300.
SC WILLOW NOVA AXIS STAR, CZ DVM DSM
0,1
MCO f
10
Ex 1, CAP
Mr. Charles Spijker, NL
301.
PATAYAN’S JAGANG
1,0
MCO d 22
11
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
302.
BROADSWAY CARIBOU BEER FESTIVAL
1,0
MCO d 25
11
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
303.
IT* CLABACOON’S WILD WEST INDIANA
0,1
MCO f
11
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
304.
BREE NEILATAN, CZ
0,1
MCO g
11
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
305.
CLABACOON’S WINX OF BAVARIA
0,1
MCO g
11
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
306.
JANECZKA PERŁA KARAIBÓW*PL
0,1
MCO g
11
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
307.
BIG GIANTS RESORT’S OCETT
0,1
MCO f 22
11
Ex 4
Mr. Charles Spijker, NL
308.
LV*FAMILY VALUE ABIGAIL GABBLE
0,1
MCO f 22
11
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
309.
CAPECOD’S NAHLA
0,1
MCO f 22
11
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
310.
GATTACAMOON BAMBOLA
0,1
MCO f 22
11
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
311.
RU*UNICUM QUIFF
0,1
MCO f 25
11
Ex 1
Mr. Charles Spijker, NL
312.
WIND OF CHANGE REVOLUTION GREY
1,0
MCO d 22
12
Ex 1
Mr. Charles Spijker, NL
313.
DYNAMICATS SPLASH SHIELD
1,0
MCO d 22
12
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
314.
BUTTERFLYDUST`S ALEJANDRO SOSA OF THE SCHI-COONS
1,0
MCO d 22
12
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
315.
GUARDIAN OF ALTERHOUSE
1,0
MCO e 22
12
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
316.
FUR REAL YOU’VE GOT IT!
1,0
MCO d 23
12
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
317.
HAPPYGOLUCKY MERCEDES COON*PL
0,1
MCO d
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
318.
RACOONES RESORT ALYANDRA
0,1
MCO f
12
Ex 2
Mr. Charles Spijker, NL
319.
BUTTERFLYDUST`S SHE DEVIL OF THE SCHI-COONS
0,1
MCO f
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
320.
MARGO MONTERINI*UA
0,1
MCO f
12
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
321.
TITANJA DE FLEUR DE LYS
0,1
MCO f
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
322.
LANGSTTEICH’S R’OCEANA
0,1
MCO g
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
323.
DOLCE VITA SPOD WAWELU*PL
0,1
MCO g
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
324.
HOT CHILI BASILEUS*RU
0,1
MCO d 22
12
Ex 3
Mr. Charles Spijker, NL
325.
UNIQUE FIRE SKY BEYROUTH, CZ
0,1
MCO d 22
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
326.
HONEYBEE ZIVA
0,1
MCO d 22
12
ABS
Mr. Charles Spijker, NL
327.
MY DEAR MERRY-SOFIE OF SUDDEN BLAZING, CZ
0,1
MCO f 22
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
328.
ZEGNIA BALTIC WIND *LT
0,1
MCO f 22
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
329.
COONFOREST DONATELLA
0,1
MCO f 22
12
Ex 4
Mr. Charles Spijker, NL
330.
MYDELES ALVDIS
0,1
MCO f 22
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
331.
STOLZENSEES CUPCAKE
0,1
MCO f 22
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
332.
TAMASHA DE FLEUR DE LYS
0,1
MCO f 22
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Charles Spijker, NL
333.
AYLEEN-JILL V. MARQUIS ZARO
0,1
MCO f 23
12
Ex
Mr. Charles Spijker, NL
334.
SC PL*BELMICOON YELLOW ROCK
1,0
MCO d 09 22
1
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
335.
SC QUEEN ELIZABETH DSM DVM
0,1
MCO f 09 22
1
PH
Mrs. Anette Sjödin, SE
336.
NW GIC ODDISSEA BALTIC WIND *LT
0,1
MCO f 09 22
3
Ex 1, CACS
Mrs. Anette Sjödin, SE
337.
GIC SI*MYPAWS DOLCE VITA
0,1
MCO f 09 22
3
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
338.
NW GIP CAROL SOPHIA OF AMAZING TIGERS, CZ
0,1
MCO f 03 22
4
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
339.
IC IT*BETULLA DI FREYA UPPER CLASS
1,0
MCO e 09
5
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
340.
IC CLABACOON’S TORO SEDUTO JW
1,0
MCO d 09 22
5
Ex 1, CAGCIB, NOM
Mrs. Anette Sjödin, SE
341.
IC A VIEW TO KILL OF THE SCHI-COONS
1,0
MCO d 09 22
5
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
342.
IC ACTION CAT`S A GLORY FLASH F. FANTASY
0,1
MCO f 09
5
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
343.
IC YASMIN OF PUMELIA GARDEN, CZ
0,1
MCO f 09 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
344.
IP FI*LARAMILLAN JIMBO JONES
1,0
MCO d 09 22
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
345.
CH BUTTERFLYDUST SCARLETT
0,1
MCO f 03 22
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Anette Sjödin, SE
346.
CH LUNA EMILITACOON*LT
0,1
MCO f 03 23
7
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
347.
IC COONSHAGS PEACHES’N’CREAM OF VENNOAS
0,1
MCO g 09 22
5
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
348.
GLACAGE OF BRENDA’S GARDEN
1,0
MCO e 09
10
Ex 1, CAP, BIV
Mrs. Anette Sjödin, SE
349.
ROYALCATS RESORT VENI VEDI VICI
1,0
MCO d 03
9
Ex 3
Mrs. Anette Sjödin, SE
350.
VULCANO EL GATO MORO
1,0
MCO d 03 22
9
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
351.
VENNOAS KING LUI
1,0
MCO e 09 22
9
Ex 4
Mrs. Anette Sjödin, SE
352.
OMKARA SUMMER SUN
1,0
MCO d 09 24
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anette Sjödin, SE
353.
COFFECOON’S SAJURI
0,1
MCO g 09
9
Ex 2
Mrs. Anette Sjödin, SE
354.
ZAMBIJA AMBER SUN
0,1
MCO d 09 22
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anette Sjödin, SE
355.
ORAZIO ORGOGLIOSO OF CARAMELLOCOON, CZ
1,0
MCO e 09 23
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Laura Burani, IT
356.
J’ALENA AFONYA COON*RU
0,1
MCO f 01
11
Ex 2
Mrs. Laura Burani, IT
357.
RHIANA LARENDA, CZ
0,1
MCO f 02
11
Ex 3
Mrs. Laura Burani, IT
358.
JENNA DE LA VILLA VERONA
0,1
MCO f 09
11
Ex
Mrs. Laura Burani, IT
359.
FI*DAYBREAK`S INDIRA JW
0,1
MCO f 09
11
Ex
Mrs. Laura Burani, IT
360.
ROSAR CALLISTO FELINE FANTASY
0,1
MCO f 03 22
11
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
361.
NL* CONCOONFLAKES PSYCHADELIC TRIP OF BLACK IS BLACK
0,1
MCO f 03 22
11
Ex 4
Mrs. Laura Burani, IT
362.
LITTLE VIOLET’S GLAMOUR GIRL
0,1
MCO e 09 22
11
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
363.
MERLIN LEONILACOON*RU
1,0
MCO e 09
12
Ex 1, BIV
Mrs. Laura Burani, IT
364.
FRANGELICO OLIMPIAN*RU
1,0
MCO d 09 25
12
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
365.
FIGHTINGDRAGONS FELINE FANTASY
0,1
MCO f 03
12
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
366.
QUERIDA EMILITACOON*LT
0,1
MCO f 03
12
Ex 4
Mrs. Laura Burani, IT
367.
QUINTA RUBINA CARAMELLOCOON, CZ
0,1
MCO f 03
12
Ex 2
Mrs. Laura Burani, IT
368.
JANEISSA MADDOX
0,1
MCO g 09
12
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
369.
WALLY DI GATT’OPERA
0,1
MCO f 03 22
12
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
370.
LA TOYA OF CADAZZ, SK
0,1
MCO f 03 22
12
Ex 3
Mrs. Laura Burani, IT
371.
JANEISSA MAISIE MAE
0,1
MCO f 03 23
12
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
372.
NEVER GONNA REGRET! FANTASY WORD, CZ
0,1
MCO d 09 23
12
Ex
Mrs. Laura Burani, IT
373.
SC CHRISCOON DON TE QUIERO DVM DSM
1,0
MCO es 22
1
PH, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
374.
SP KALIMBA OF DELIA’S CASTLE
1,0
MCO ns 22
2
PH, BIV
Mr. Dietmar Sagurski, DE
375.
SP BHANACOYNE SERAFINA
0,1
MCO gs 22
2
PH, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
376.
GIC ACTION CAT´S A HEARTBREAKER
1,0
MCO ns
3
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
377.
GIC POSEIDON AMBER SUN LT
1,0
MCO ns
3
Ex 1, CACS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
378.
GIC PANTHERINICOONS YOSHI
1,0
MCO ds 22
3
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
379.
GIC ACTION CAT’S A HONEY BEE
0,1
MCO fs
3
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
380.
GIC SONIA ELEA FOR MAINE
0,1
MCO es 11
3
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
381.
NW GIC CHERYL ANN OD VAJGARU, CZ JW DVM
0,1
MCO fs 22
3
Ex 1, CACS, BIV, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
382.
IC ARES NAVAROCOONS
1,0
MCO ds 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
383.
IC HEYBROOK DE L’EDEN COONIE
0,1
MCO ns
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
384.
IC FELIS ADMIRANDA CUBA
0,1
MCO n 22
5
Ex 3
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
385.
CH REAL ROCKTAIL’S ISAAK
1,0
MCO ns 22
7
Ex 1, CACIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
386.
CH APONI VOM HEGBACHSEE (SOLITAIRE)
0,1
MCO gs
7
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
387.
CH CAROL DEGLI ANGELI DI ELEA
0,1
MCO fs 11
7
Ex 1, CACIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
388.
IC HUNTER’S ENIGMA ALLEGRA
0,1
MCO ns 22
5
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
389.
PR SC FELIS ADMIRANDA EZRA
0,1
MCO fs 24
8
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
390.
PR AMERICAN NATIVE ZUMAYA WARRIOR
0,1
MCO fs 25
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Dietmar Sagurski, DE
391.
MANU ARBOR VITAE, CZ
1,0
MCO ds 11
9
Ex 1, CAC
Mr. Dietmar Sagurski, DE
392.
MAGASKAWEE’S CATWOMAN
0,1
MCO ns 22
9
Ex 1, CAC
Mr. Dietmar Sagurski, DE
393.
ELCONTRA BARCELONA D’JUMBO
0,1
MCO ns 22
9
ABS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
394.
RO*PANCO’S CHROME MAGNETISM
1,0
MCO ns 23
11
Ex 1, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
395.
CRAZY TIGERS XTREME
1,0
MCO ds
12
Ex
Mr. Dietmar Sagurski, DE
396.
WILLY WONKA DI CHIARAMAIO MAI
1,0
MCO ns 22
12
Ex 4
Mr. Dietmar Sagurski, DE
397.
BENTLEY AMBER SUN
1,0
MCO ns 22
12
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
398.
STOLZENSEES COOKIE
1,0
MCO ns 22
12
Ex 1
Mr. Dietmar Sagurski, DE
399.
REBORN TO LOVE SILVER BULLET
1,0
MCO ds 22
12
Ex 3
Mr. Dietmar Sagurski, DE
400.
XANTIA DI CHIARAMAIO MAI
0,1
MCO ns 22
12
Ex 1, BIV
Mr. Dietmar Sagurski, DE
401.
ILJOESKA’S FLAMENCO
0,1
MCO gs 22
12
Ex 2
Mr. Dietmar Sagurski, DE
402.
SC HUNTER’S ENIGMA DOGMA DVM
0,1
MCO gs 03 24
1
PH
Mrs. Marina Vinkel, EE
403.
SC EASY BY IMAGINE GLAMOUR, CZ DVM
1,0
MCO ns 03 22
10
Ex 1, CAP
Mrs. Marina Vinkel, EE
404.
NW SP GIC SI*MULTICOON ULLA
0,1
MCO gs 09 22
2
ABS
Mrs. Marina Vinkel, EE
405.
IC JEREMY OF ASVAN
1,0
MCO ns 03
5
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
406.
GIC VERSUS HENIO JR
1,0
MCO ns 03 22
3
Ex 1, CACS
Mrs. Marina Vinkel, EE
407.
SC ACTION CAT’S A JAZZMAN
1,0
MCO ns 09 22
1
PH
Mrs. Marina Vinkel, EE
408.
GIC AMERICAN NATIVE WARRIOR SOUL
1,0
MCO ns 09 25
3
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
409.
GIC FI*TIPTOP MAINE UMI DVM
0,1
MCO fs 03 22
3
Ex 1, CACS
Mrs. Marina Vinkel, EE
410.
GIC HIC SUNT LEONES TEODORA NIKE
0,1
MCO ds 09 22
3
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
411.
IC SKYSUPERNOVA VINTAGE
1,0
MCO ds 03 23
5
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
412.
IC FELIS ADMIRANDA B’INSPIRATION
1,0
MCO ds 09 11
5
ABS
Mrs. Marina Vinkel, EE
413.
IC TEODORO DI CASA MIVALE
1,0
MCO ns 09 23
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
414.
IP CASHMIR GATTA*PL
1,0
MCO ds 09 22
6
Ex 1, CAGPIB, BIV, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
415.
CH SILENT SHADOW’S GANDHI
1,0
MCO ns 03
7
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
416.
PR GIC ACTION CAT`S A HUGO BOSS
1,0
MCO ns 09
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
417.
KANSAS SKY BEYROUTH, CZ
1,0
MCO ns 09
9
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
418.
RAFAELO SKY BEYROUTH, CZ
1,0
MCO ds 03 22
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
419.
CH FELIDREAM ULLOCK
1,0
MCO ds 09 22
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
420.
VIVALDI LOOK OF LYNX, CZ
1,0
MCO ds 09 22
9
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
421.
IC KASSANDRA SKY BEYROUTH, CZ JW
0,1
MCO fs 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
422.
COBERLANDCOON YARIS
0,1
MCO es 09
9
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
423.
ELFINKA DZIKOŚĆ SERCA*PL
0,1
MCO fs 09 22
9
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
424.
IT*AMERICANLYNX TODA BELEZA
0,1
MCO fs 09 22
9
Ex 1, CAC
Mrs. Marina Vinkel, EE
425.
IC DIABLO OF FRIZZLE
1,0
MCO ns 09 22
10
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
426.
GIC PANTHERINICOONS APHRODITE
0,1
MCO ns 09
10
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
427.
SENOJA’S YENTLE
0,1
MCO fs 09 22
10
Ex 1, CAP, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
428.
CHESTER RUSSIANCOON*RU
1,0
MCO ds 09
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
429.
ACTION CAT`S A NOELLE
0,1
MCO fs 09
11
Ex 4
Mrs. Marina Vinkel, EE
430.
PATAYAN’S J’KALHAN AMNELL
0,1
MCO fs 09
11
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
431.
COCO CHANEL FIDELITY FELINE, CZ
0,1
MCO fs 03 22
11
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
432.
ROXETTE FLUFFY COONS*PL
0,1
MCO fs 09 22
11
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
433.
CHINOOK WIND ZERO HOUR
1,0
MCO ns 03 23
12
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
434.
KATJAN’S O’MANIE
0,1
MCO ns 09
12
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
435.
CHINOOK WIND ZEBRA ORCHID
0,1
MCO ds 03 24
12
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
436.
JOSEPHINE OF SCARLET ROSE, CZ
0,1
MCO gs 09 22
12
Ex 1, BIV
Mrs. Marina Vinkel, EE
437.
SC DOLCETTO FINO CARAMELLOCOON, CZ JW, DVM
1,0
MCO w 62
1
PH, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
438.
NW SP LT* LORDCOON GYPSY WHITE
0,1
MCO w 64
2
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
439.
IC GR*METATRONEYES SAILORMOON
0,1
MCO w 62
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
440.
CH INFINITE CUBE UNIQUENESS OF SEMIGROUPS JW
0,1
MCO w 62
5
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
441.
PR IC BIANKA DAIMON FREY*PL
0,1
MCO w 62
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
442.
(NL)DYNAMICAT S PLAY THAT GAME JW
1,0
MCO w 62
9
Ex 1, CAC
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
443.
OSVALDO FAMOSO CARAMELLOCOON, CZ
1,0
MCO w 62
11
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
444.
LUNAR SKYLARK FELINE FANTASY
1,0
MCO w 61
11
Ex 4
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
445.
LUNAR WINDRUSH FELINE FANTASY
1,0
MCO w 64
11
Ex 3
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
446.
ORFEO DIVINO OF CARAMELLOCOON, CZ
1,0
MCO w 64
11
Ex 1, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
447.
ISZTAR POD PAPUGAMI*PL
0,1
MCO w 62
11
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
448.
COONFOREST PAPARAZZI
1,0
MCO w 62
12
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
449.
IT* BLACK IS BLACK WHITE SNOW BLIZZARD
1,0
MCO w 61
12
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
450.
HIGHLIGHT VON TOPAZOS*AT
0,1
MCO w 62
12
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
451.
IT*CLABACOON’S WHITE LADY SHARK
0,1
MCO w 64
12
Ex 1, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
452.
SC HELIOT Z ZIELONEJ LAKI*PL
1,0
NEM n 21
1
PH, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
453.
CH MARZANNA WHITE WITCH, CZ
0,1
NEM n 21
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
454.
KUBLAY KHAN NATALIS SPRING, CZ
1,0
NEM n 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
455.
NETE NILAM CHERUBINO*PL
0,1
NEM fs
12
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
456.
BELLE AMOUR NOVÝ VĚK, CZ
0,1
NEM f 21
12
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
457.
SC GVIDON AQUA MARINA OF NIGHT MELODY
1,0
NEM n 03 21
1
PH, BIV
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
458.
CH GERMES SIBERIAN SAPPHIRE
1,0
NEM ns 03 21
7
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
459.
CH*LUKIJN`S VICKI
0,1
NEM f 09 21
10
Ex 1, CAP, NOM
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
460.
ULTRA VIOLET OMILI STARS, RU
0,1
NEM f 03 21
11
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
461.
LISITCHKA NATALIS SPRING, CZ
0,1
NEM g 09 21
12
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
462.
GIC SINDRANA VOM SILBERZWEIG
0,1
NFO n
3
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
463.
IC ALVIN NORDIC SHADOW, SK
1,0
NFO a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
464.
GIC QUISTACHE’S TANORE DJNA
0,1
NFO a
3
Ex 1, CACS
Mr. Yan Roca Folch, FR
465.
(N) STØLSGARDEN LIZZIE
0,1
NFO n
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Yan Roca Folch, FR
466.
IT* NORR VENN’S YESTERDAY
1,0
NFO n
12
Ex 1
Mr. Yan Roca Folch, FR
467.
BERGANSIUS MILLIE CHATTO
0,1
NFO n
12
ABS
Mr. Yan Roca Folch, FR
468.
SC (N) MARISKOGENS FURU
1,0
NFO n 09 22
1
PH
Mrs. Hannah Jensen, SE
469.
GIC UNDER PRESSURE BLUE TANIS*CH DVM
1,0
NFO n 09
3
Ex 1, CACS, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
470.
GIC GHOST RIDER FOREST MYTHS*NL, JW
1,0
NFO n 09
3
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
471.
IC I* SEVENFJORD ALEXANDER
1,0
NFO a 03
5
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
472.
IC ERESSEA’S JIKESCH
1,0
NFO n 09
5
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
473.
IC I’JUSTI JUNIOR D’HORTEN’S DREAM
1,0
NFO a 09
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Kohn, DK
474.
IC DIXIE VENDELLEK*PL JW
0,1
NFO n 09
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Kohn, DK
475.
CH IT*LYNXTUFT VAMPIR
1,0
NFO n 09
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anne Kohn, DK
476.
CH XÉNA DE NOIRES-JOUX
0,1
NFO n 09
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anne Kohn, DK
477.
PR RAPTOR UNA VOCE*PL
1,0
NFO n 09
8
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
478.
PR INDIGO D’HORTEN’S DREAM
1,0
NFO a 09
8
Ex 1, CAPIB, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
479.
PR IMAGE D’HORTEN’S DREAM
0,1
NFO a 09
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Anne Kohn, DK
480.
YAKARI DE NOIRES-JOUX
1,0
NFO n 02 62
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anne Kohn, DK
481.
IHRIEL DES ILES LOFOTEN
0,1
NFO n 09
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anne Kohn, DK
482.
IT*TORAKIKI VERTIGINE
0,1
NFO n 09
9
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
483.
IT* VALIUM TO KEEP CALM DADO SIBELIUS
1,0
NFO n 02
10
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
484.
PR SC STARSFROMNORWAY DOMINO DVM
0,1
NFO n 03
8
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
485.
I* NINE WORLDS‘ WOODLAKE
1,0
NFO n 09
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
486.
S*DALKULLAN’S CARAMBA
0,1
NFO n 09
11
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
487.
FI*HOPEAHÄNNÄN MATILDA
0,1
NFO n 09
11
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
488.
JOYCE JONATHAN D’HORTEN’S DREAM
0,1
NFO a 09
11
Ex 3
Mrs. Anne Kohn, DK
489.
ARAGON FINN AV SNØFJORD*CH
1,0
NFO d 09 22
12
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
490.
S*RESTLESS SER POUNCE
1,0
NFO n 09
12
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
491.
BERGANSIUS KATIE CHATTO
0,1
NFO n 09
12
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
492.
PERUN’S GOLD RUSH
0,1
NFO n 09
12
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
493.
SC ANDRÉE ASGAARD GODS, SK
0,1
NFO n 24
1
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
494.
GIC S*ZIMEXIS IANTO JONES
1,0
NFO n 22
3
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
495.
SC ALONSO DE KHAZAD-DUM, DVM
1,0
NFO n 23
1
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
496.
IC NC’S YOU REALLY GOT ME
1,0
NFO n 22
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
497.
IP SC NORMYSTIC LORD BURR JW,
1,0
NFO n 23
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
498.
CH FORESTANGEL’S LEGOLAS
1,0
NFO nt 22
7
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
499.
CH ICE LANKE VALENTINO
1,0
NFO n 22
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
500.
N* TUNBALLEN’S DUNDEE
1,0
NFO n 24
9
Ex 1, CAC
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
501.
FLEUR 14-07 THORNINGS
0,1
NFO n 23
9
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
502.
MIGOTO’S YNGVE
1,0
NFO n 22
11
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
503.
(N) FISKERJENTA’S JULEGLEDE
0,1
NFO a 23
11
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
504.
SCHOBBEJAK VAN SIRIUSLAND
1,0
NFO n 22
12
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
505.
S*SILENT HILL´S KNOCKOUT
1,0
NFO n 24
12
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
506.
IT* NORR VENN’S WITH A LITTLE HELP FROM MY FRIENDS
0,1
NFO n 22
12
Ex 1, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
507.
JAÏPUR DES AULNES DE LAMBERCY
0,1
NFO n 24
12
Ex 2
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
508.
SC S*RESTLESS CARAMEL CHEW CHEW, JW,DSM, DVM
1,0
NFO n 09 24
1
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
509.
SC FLOYD DIPPER BOY DES ILES LOFOTEN, DVM
1,0
NFO n 09 24
1
PH
Mrs. Hannah Jensen, SE
510.
WW11,10,08 SW NW EC S*JUST CATNAP’S ALMA SNOWFLAKE DM DSM DVM
0,1
NFO n 09 24
1
PH, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
511.
SP RAYAN EVEN AV TYNNBEKK*CH DSM DVM
1,0
NFO n 09 23
2
PH, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
512.
SP SC NC’S SISTER MOONSHINE, JW DSM DVM
0,1
NFO n 09 22
2
PH, BIV, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
513.
GIC S*RESTLESS HOODUDE VOODOO JW
1,0
NFO n 09 22
3
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
514.
GIC V’HARIBO AV SKARA BRAE*CH
1,0
NFO n 09 23
3
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
515.
GIC (N)MIGOTO’S SIMBA, JW
1,0
NFO n 09 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Hannah Jensen, SE
516.
GIC STERRENKATTEN’S HONEY BUNNY JW
0,1
NFO a 09 23
3
Ex 1, CACS
Mrs. Hannah Jensen, SE
517.
GIP BR*MIADORE MINGUS
1,0
NFO n 09 22
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Hannah Jensen, SE
518.
GIP S*NC’S ZILLY BOY BLUE
1,0
NFO a 09 22
4
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
519.
GIP DK SMEDEGAARD’S KLODS HANS
1,0
NFO n 09 24
4
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
520.
NW IC DK* TOONSCAT’S JÖNSSON JR. JW
1,0
NFO n 03 24
5
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
521.
IC CORNELIS VON LACMAN, CZ
1,0
NFO n 09 23
5
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
522.
IC S*NC’S DANGEROUS
1,0
NFO n 09 23
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
523.
IC VANITY’S ANGEL DEL GRANDE LAGO
1,0
NFO n 09 24
5
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
524.
IC S* ZIMEXIS BRANDON FLOWERS
1,0
NFO n 09 24
5
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
525.
IC ELVDAL’S FLEUR DE LYS
0,1
NFO a 09 22
5
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
526.
IC DK TOONSCAT´S J-LO
0,1
NFO n 01 21 64
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
527.
GIP S*MYSELISIA’S WESTWOOD
1,0
NFO n 03 22
4
Ex 4
Mrs. Hannah Jensen, SE
528.
IP DK ROBDRUP’S SEBASTIAN VETTEL
1,0
NFO n 09 24
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
529.
IP GIC AMELIE AV DET HELT VILL
0,1
NFO n 09 23
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
530.
CH S*PYSIDAS VASALL
1,0
NFO n 03 24
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
531.
CH HU*GALLIFREY’S WILD HEARTED SON
1,0
NFO n 03 24
7
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
532.
CH ICE&FIRE KHAL DROGO DE L’ÉPERON
1,0
NFO n 09 22
7
Ex 4
Mrs. Hannah Jensen, SE
533.
CH JUST CATNAP’S FIORA JW
0,1
NFO n 03 23
7
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
534.
CH CARCHRISTEYKATT FIRECRACKER
0,1
NFO n 09 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
535.
PR PL*ATLAS PASCAL
1,0
NFO n 09 22
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Hannah Jensen, SE
536.
CH IXMOOR DE LAILOKEN JW
1,0
NFO n 09 22
7
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
537.
IMEROS DE LEINOYA*FR
1,0
NFO n 09 23
9
Ex 1, CAC
Mrs. Hannah Jensen, SE
538.
SE*BORBOLETA BOLORIA SELENE
0,1
NFO n 09 23
9
Ex 1, CAC
Mrs. Hannah Jensen, SE
539.
IRINA DES BORDS DU RHIN
0,1
NFO n 09 23
9
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
540.
DK EUROPA´S SPØRGE JØRGEN
1,0
NFO n 02 21
10
Ex 1, CAP
Mrs. Hannah Jensen, SE
541.
S*NENYA’S MOWGLI
1,0
NFO n 09 22
10
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
542.
(N)FISKERJENTA`S JULENATT
1,0
NFO n 09 22
11
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
543.
S*LITTLE L’S VIPER
1,0
NFO n 09 22
11
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
544.
PL*ATLAS SCYPION
1,0
NFO n 09 22
11
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
545.
S*NC’S THE WORRYING KIND
1,0
NFO n 09 22
11
Ex 4
Mrs. Hannah Jensen, SE
546.
HU*GALLIFREY’S TARRAGON
1,0
NFO n 09 22
11
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
547.
DK TOONSCAT’S NEKO
1,0
NFO n 01 21 64
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
548.
ANAYA DE NOIRES-JOUX
0,1
NFO n 03 22
11
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
549.
AMPÈRE DES FINES TERRES
1,0
NFO n 03 24
11
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
550.
S*JUST CATNAP’S IMPREZA JW
0,1
NFO n 09 22
11
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
551.
BR*MIADORE LABAREDA
0,1
NFO n 09 22
11
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
552.
AFJORD`S VIVI NOVA
0,1
NFO n 09 23
11
Ex 4
Mrs. Hannah Jensen, SE
553.
LINN SILVA’S TRIBE
0,1
NFO a 09 23
11
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
554.
SJUSJÖAR’S KIKI
0,1
NFO a 09 23
11
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
555.
KAMEE V. ARLESBRUNNEN
0,1
NFO n 09 24
11
Ex 1
Mrs. Hannah Jensen, SE
556.
JOONA DES AULNES DE LAMBERCY
1,0
NFO n 03 24
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Hannah Jensen, SE
557.
D*MUFFIN´S EDDARD STARK
1,0
NFO n 09 22
12
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
558.
NORR VENN’S WIND CHIMES
1,0
NFO n 09 22
12
Ex 4
Mrs. Hannah Jensen, SE
559.
LORD SCHAVUIT VAN SIRIUSLAND
1,0
NFO n 09 22
12
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
560.
S*ISGARDEN’S COLT
1,0
NFO a 09 22
12
Ex
Mrs. Hannah Jensen, SE
561.
ANDERSSON JANNE AV SNØFJORD*CH
1,0
NFO n 09 24
12
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
562.
MUNNA KIYO’KAG*PL
0,1
NFO n 02 21
12
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
563.
ESBJERG’S LESLIE
0,1
NFO n 09 22
12
Ex 1
Mrs. Hannah Jensen, SE
564.
S* MIRAMAC´S ATHENA
0,1
NFO n 09 22
12
Ex 2
Mrs. Hannah Jensen, SE
565.
NINA KIYO’KAG*PL
0,1
NFO n 09 22
12
ABS
Mrs. Hannah Jensen, SE
566.
ADINA JAKOBUSLAND * ES
0,1
NFO n 09 24
12
Ex 3
Mrs. Hannah Jensen, SE
567.
IC BOLEK EWADAR’S*PL
1,0
NFO e 22
5
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
568.
IC S*ZIMEXIS FELIX CASTOR
1,0
NFO d 24
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
569.
IC ZOE AV LONDRA *D
0,1
NFO g
5
Ex 1%
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
570.
CH DK TOONSCAT´S MERCI
0,1
NFO f 24
7
Ex 1, CACIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
571.
PR QUADZILLA’S VALKIRIA
0,1
NFO f 22
8
Ex 1, CAPIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
572.
YLLIE DE CHATSSEL*CH
0,1
NFO g
9
Ex 1, CAC
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
573.
ILIANNA AV WIDOGARD
0,1
NFO f 23
9
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
574.
(N) TINGOSKATTENS NALA
0,1
NFO f
11
Ex 2
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
575.
WILHELMINA SLATER
0,1
NFO f 24
11
Ex 1, BIV
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
576.
JASON VOM TROLLBERG
1,0
NFO e 22
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
577.
GB*NANDINAKATTS WORF
1,0
NFO e 24
12
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
578.
NATURELL’S BETTE SMÆK
0,1
NFO g 23
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
579.
SC BASIL DUMA WKINGA*PL, JW DVM
1,0
NFO e 09
1
PH
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
580.
GIC ISBJÖRN WILLI VON DER BERNSTEINKÜSTE DVM
1,0
NFO d 09 23
3
Ex 1, CACS, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
581.
GIC (N)MIGOTO’S SARAH
0,1
NFO f 03 22
3
Ex 3
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
582.
GIC FALBALA SIRKAD*PL
0,1
NFO f 03 22
3
ABS
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
583.
SC S*MYSELISIA’S NORTHERN STAR
0,1
NFO f 03 23
1
PH, BIV, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
584.
GIC S* KRONANGENS LUCIA
0,1
NFO f 09 22
3
Ex 1, CACS
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
585.
GIC LIMFJORDENS ASE FLÄMMCHEN
0,1
NFO f 09 23
3
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
586.
IC S*FRIDALAS KAIRO JW
1,0
NFO d 03 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
587.
IC NINE WORLDS‘ TAYLOR
0,1
NFO f 03
5
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
588.
IC ZORA AV SKARA BRAE*CH
0,1
NFO f 09 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
589.
IP ORFO LEŚNY SKRZACIK*PL
1,0
NFO e 03
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
590.
IC IP GUDRUN DE L’EPERON
0,1
NFO f 09
6
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
591.
IP SC BIA IGMU KIYO’KAG*PL JW DVM DSM
0,1
NFO f 09 23
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
592.
CH NORTHSTORM’S IF YOU LOVE SOMEBODY
1,0
NFO d 03 22
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
593.
CH DRAMON VENDELLEK*PL
1,0
NFO d 09 22
7
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
594.
CH FI*HOPEAHÄNNÄN SERAFINA PEKKALA
0,1
NFO f 03 22
7
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
595.
CH DK TOONSCAT’S KØNNE KATI
0,1
NFO f 09 23
7
Ex 4
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
596.
CH S*PYSIDAS ULTRA, JW
0,1
NFO f 09 24
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
597.
PR PL*ATLAS ROBIN
1,0
NFO d 09 22
8
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
598.
PR DK TOONSCAT’S MARS
1,0
NFO d 09 23
8
Ex 1, CAPIB, BIV
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
599.
CH AVRIEL VON EINHORN
0,1
NFO g 03
7
Ex 3
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
600.
IT*LYNXTUFT VANITY JW
0,1
NFO g 03 22
9
Ex 3
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
601.
RANA VON DER BERNSTEINKÜSTE
0,1
NFO f 09 23
9
Ex 1, CAC
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
602.
HELLUINE VOM NIEMETAL
0,1
NFO f 09 23
9
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
603.
PRINCESS GRACE OF MACLEOD
0,1
NFO f 09 22
10
Ex 1, CAP
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
604.
PL*ATLAS RENEE
0,1
NFO f 09 22
10
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
605.
HU*GALLIFREY’S CARAWAY, JW
1,0
NFO e 09 22
11
Ex 1
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
606.
LIBRIAN’S TOMTOM
1,0
NFO d 09 23
11
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
607.
FI*NALLE-PUHIN ESTELLE
0,1
NFO f 03
11
Ex 1, BIV
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
608.
S*MYSELISIA’S CATANIA
0,1
NFO f 03 22
11
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
609.
IT*NORR VENN’S WHICHITA, JW
0,1
NFO f 09 22
11
ABS
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
610.
FORESTANGEL’S RENESMEE
0,1
NFO f 02 61
11
Ex 3
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
611.
NO*FRU PEDERSENS RASMUS ELIAS
1,0
NFO d 09 24
12
Ex 1
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
612.
IGRA DUSZEK LASU*PL
0,1
NFO f 09
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
613.
THAYA UNA VOCE*PL
0,1
NFO d 09 22
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
614.
S* JUST CATNAP’S AILSA CRAIG JW
0,1
NFO d 09 22
12
Ex 1, BIV
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
615.
FORESTANGEL’S SHANNON
0,1
NFO f 09 22
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
616.
THULA UNA VOCE*PL
0,1
NFO d 09 23
12
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
617.
GILGAD´S INTERCEPTION FLY BALL
0,1
NFO f 09 23
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
618.
AIYOANA VIVECA AV SNØFJORD*CH
0,1
NFO f 09 23
12
Ex 3
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
619.
JASLEEN JAY DE LEINOYA*F
0,1
NFO f 09 24
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
620.
S*JUST CATNAP´S TAMINA
0,1
NFO g 09 24
12
Ex 4
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
621.
DK*NATURELL’S SOFIE GASARM
0,1
NFO g 02 21 64
12
Ex
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
622.
CH OLE EMIL AV FOLGEFONN
1,0
NFO ns 24
7
Ex 3
Mrs. Anne Kohn, DK
623.
CH PERCYFAL ZIELONE MIGDAŁY*PL
1,0
NFO ds 11
7
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
624.
CH PADRAIG AV FOLGEFONN
1,0
NFO ds 22
7
Ex 1, CACIB, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
625.
PT*VEVELSTAD UNTIL IT SLEEPS
1,0
NFO ns 24
9
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
626.
CERIN AMROTH’S SILMARIEN
0,1
NFO ats 22
9
Ex 1, CAC, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
627.
NORMYSTIC LORD HANNIBAL
1,0
NFO ns
10
Ex 1, CAP
Mrs. Anne Kohn, DK
628.
WHEEZY
1,0
NFO ns
11
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
629.
VEVELSTAD WINTER LADY
0,1
NFO nts
11
Ex 3
Mrs. Anne Kohn, DK
630.
MIGOTO’S WILMA
0,1
NFO fs 22
11
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
631.
(N) ALNESKATTEN’S TULA
0,1
NFO fs 24
11
Ex 1, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
632.
DEYLEY’S CHOO CHOO CH’BOOGIE
1,0
NFO as 22
12
Ex 1, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
633.
D* MUFFIN´S SANSA STARK
0,1
NFO ns 22
12
Ex 3
Mrs. Anne Kohn, DK
634.
S*SÄTERJÄNTAN’S IZADORA
0,1
NFO fs 22
12
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
635.
JETTATURA DE L’EPERON
0,1
NFO fs 22
12
Ex 4
Mrs. Anne Kohn, DK
636.
LILJE AV MOLTEMYR
0,1
NFO ns 24
12
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
637.
SP ROYAN EVAN AV TYNNEBEKK*CH
1,0
NFO ns 09
2
PH
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
638.
GIC N*MIGOTO´S RIKKE JW
0,1
NFO fs 03 22
3
Ex 1, CACS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
639.
GIP LYNXTUFT TWISTER
1,0
NFO ns 09 22
4
Ex 1, CAPS, BIV
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
640.
IC TIGANLEA KING GILLESPIE
1,0
NFO as 03 23
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
641.
IC DEAN HUGO VON DER BERNSTEINKÜSTE
1,0
NFO ds 09 22
5
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
642.
IC HEATHER DES BORDS DU RHIN
0,1
NFO ns 09 23
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
643.
CH DK*REBICAT’S BEAT IT
1,0
NFO ns 03 22
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
644.
S*SILLYZONE`S PAYNE
1,0
NFO ns 09 22
9
Ex 3
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
645.
S*SILLYZONE’S CRIMSON
1,0
NFO ds 09 22
9
Ex 1, CAC
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
646.
IMPÉRIUM DE LA TOUR D’EDEN
1,0
NFO es 09 22
9
Ex 4
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
647.
INESH D’HIBERNIA JW
1,0
NFO ns 09 24
9
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
648.
MAGNOLIA DUMNY KOT*PL
0,1
NFO fs 03 22
11
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
649.
CH HANNI AV WIDOGARD
0,1
NFO fs 03 23
7
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
650.
CH MIYODA COLORINA
0,1
NFO fs 09 22
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
651.
S*JUST CATNAP’S ORLANDO DIRAC
1,0
NFO ns 03
11
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
652.
FRINGE Z KRAINY ASGARDU*PL
1,0
NFO ns 09
12
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
653.
TIGANLEA MAYOR PHARRELL
1,0
NFO ns 03 22
12
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
654.
FRIDALAS CARTER
1,0
NFO ns 03 22
12
Ex 3
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
655.
AMÉDÉE DES FINES TERRES
1,0
NFO ns 03 24
12
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
656.
NORSKMAGI BILLIE BEAU
1,0
NFO as 09 22
12
Ex 4
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
657.
S*FRIDALAS CAPRI
0,1
NFO fs 03 22
12
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
658.
ADORA BELLE VON EINHORN
0,1
NFO fs 09 22
12
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
659.
SC S*STRICKERTGÅRDEN WHITE PRINCE
1,0
NFO w 62
1
PH
Mrs. Dorte Kaae, DK
660.
SC S*LITTLE L’S HUMBLE, JW, DSM, DVM
1,0
NFO w 61
1
PH
Mrs. Dorte Kaae, DK
661.
SC HYRDINDE FELIS JUBATUS, DVM
0,1
NFO w 64
1
PH, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
662.
SC UNDINE DES FINES TERRES
0,1
NFO w 64
1
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
663.
NW GIC TIGANLEA DUKE EINAR
1,0
NFO w 63
3
Ex 1, CACS, BIV, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
664.
NW GIP SC FI*TÄHTITASSUN CARL PHILIP, JW, DVM, DSM
1,0
NFO w 64
4
Ex 1, CAPS, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Dorte Kaae, DK
665.
IC SILVANESTI’S SUSHI
1,0
NFO w 62
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
666.
CH MIGOTO’S TIMIAN
1,0
NFO w 62
7
Ex 2
Mrs. Dorte Kaae, DK
667.
CH HADONIS DE LA POMPONNETTE
1,0
NFO w 62
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
668.
CH FI*TÄHTITASSUN JUHANNUSHEILA
0,1
NFO w 63
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
669.
PR HAUSLO DE LA POMPONNETTE
1,0
NFO w 63
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
670.
S*ANSUZ CATERHAM
1,0
NFO w 63
9
Ex 1, CAC
Mrs. Dorte Kaae, DK
671.
ISIGNA SISSI PRINCESS DE MAISON BLANCHE
0,1
NFO w 62
9
Ex 1, CAC
Mrs. Dorte Kaae, DK
672.
ITRI STAR DE MAISON BLANCHE
0,1
NFO w 62
9
Ex 2
Mrs. Dorte Kaae, DK
673.
GIC ELORA DANAN DE LAÏLOKEN*F
0,1
NFO w 61
10
Ex 1, CAP
Mrs. Dorte Kaae, DK
674.
DK ROBDRUP’S DAENERYS STORMBORN
0,1
NFO w 63
12
Ex 3
Mrs. Dorte Kaae, DK
675.
S*RESTLESS MISS KITTY FANTASTICO
0,1
NFO w 64
12
Ex 1, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
676.
S*RESTLESS SNOWBELL
0,1
NFO w 64
12
Ex 2
Mrs. Dorte Kaae, DK
677.
GIC SI*LUXUS PIECE OF MY HEART
0,1
RAG n
3
Ex 1, CACS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
678.
GIP TAYLOR DE ROTTE RAG, CZ
0,1
RAG n
4
Ex 1, CAPS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
679.
CH S*MARIAMORES O’LALA OF ADONIS
0,1
RAG n
7
Ex 1, CACIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
680.
DONNA AFRABO, CZ
0,1
RAG n
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
681.
SI*LUXUS LATERS, BABY
0,1
RAG a
1
PH
Mrs. Dorte Kaae, DK
682.
CH TIGGERSRUS PATRIARCA WILBUR MAY
1,0
RAG a 21
7
Ex 1, CACIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
683.
FR*KOANTIRI JAMEZ
1,0
RAG a 21
12
Ex 1
Mr. Yan Roca Folch, FR
684.
SC FI*RAGTAIL DOMINIC
1,0
RAG n 03
1
PH
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
685.
SWEET FELLOW VERSAGE-AMIGO
1,0
RAG n 03
9
Ex 1, CAC
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
686.
QUIMERA UNREAL RAGDOLLS*ES, JW
0,1
RAG n 03
9
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
687.
MALATTODOLLS SWAROVSKI
1,0
RAG n 03
12
ABS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
688.
MALATTODOLLS SYMBIOSE
1,0
RAG n 03
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
689.
S*SKY HIGH’S A PIECE OF PUSSELS
0,1
RAG n 03
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
690.
WW12 SP IC (N) DIADEM’S ULYSSES SOLTONE
1,0
RAG a 03
2
PH, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
691.
IC CELESTA LOVELY RAGDOLL, CZ
0,1
RAG a 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
692.
IP SI YUMA ICE MAN
1,0
RAG a 03
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
693.
PR CH (N) DIADEM’S DAISY DOLL
0,1
RAG a 03
8
Ex 1, CAPIB, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
694.
AFRODITE BEAUTIFULL LG DOLLS, CZ
0,1
RAG a 03
10
Ex 1, CAP
Mrs. Dorte Kaae, DK
695.
S*ASTERION’S FELLINI
1,0
RAG a 03
11
Ex 1, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
696.
S*GRAND CHATEZ EBBOT FOR ASTERION’S
1,0
RAG a 03
12
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Dorte Kaae, DK
697.
GIC HONEY-BEE EMINUS, CZ
0,1
RAG g 03
3
Ex 1, CACS
Mrs. Dorte Kaae, DK
698.
FR*KOANTIRI JOA
0,1
RAG n 03 21
12
Ex 1, NOM
Mr. Dietmar Sagurski, DE
699.
SC BELMONDO TEO-CAT*PL DSM
1,0
RAG c 03 21
1
PH
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
700.
PR&GIC CALAMARIN MRMUSCLE
1,0
RAG e 03 21
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
701.
GIC FALKENWALD NAPOLEON
1,0
RAG n 04
3
Ex 1, CACS
Mrs. Dorte Kaae, DK
702.
LOVELYSTORY PARIS JW
0,1
RAG n 04
11
Ex 1, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
703.
GRACELYNN FIORENTE, CZ
0,1
RAG n 04
12
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
704.
GIC SI*YUMA EVER TIKI
1,0
RAG a 04
3
Ex 1, CACS
Mrs. Marina Vinkel, EE
705.
GIP TERESSA DE ROTTE RAG, CZ
0,1
RAG a 04
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Marina Vinkel, EE
706.
IC D’ANGELO MYBOO*PL
1,0
RAG a 04
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
707.
SILMARILIONS BACARDI
1,0
RAG a 04
11
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
708.
S*GUNBERTUS BREAKING BALL
1,0
RAG a 04
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
709.
AURELKA
0,1
RAG f 04
10
Ex 1, CAP
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
710.
BRENDA Z NEMOTIC, CZ
0,1
RAG g 04
11
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
711.
LUCIJA RAGANDDOLL*PL
0,1
RAG n 04 21
11
Ex 1
Mr. Dietmar Sagurski, DE
712.
SP SYROS IL GRECO DELLE NINFE DEL LAGO DVM
1,0
SBI n
2
PH, BIV, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
713.
EP EC S*SUMMERDAYS SWEET SENSATION, DSM, DVM
0,1
SBI n
2
PH, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
714.
IC IT*CODE DI ZUCCHERO TOP SECRET
0,1
SBI n
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Kohn, DK
715.
IP CH S*RAUS HØJDEN’S PASCAL AF RAUS JW
1,0
SBI n
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Anne Kohn, DK
716.
RU*BONBON AZUR SAN-SOUCI
0,1
SBI n
9
Ex 1, CAC, BIV
Mrs. Anne Kohn, DK
717.
BACK IN BLACK SUNNY QUEEN
1,0
SBI n
11
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
718.
JAD’OR DE LA PERLE D’OR
1,0
SBI n
11
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
719.
JOKE DU MAS LA FONTAINE
1,0
SBI n
12
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
720.
JOY DU MAS LA FONTAINE
1,0
SBI n
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
721.
WINNIE THE POOH TALLULAH BELLE
1,0
SBI n
12
Ex 3
Mrs. Anne Kohn, DK
722.
YOGHI DEL DUCATO ARUSNATI
1,0
SBI n
12
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
723.
IT*CODE DI ZUCCHERO YES SHE IS MY LOVE
0,1
SBI n
12
ABS
Mrs. Anne Kohn, DK
724.
TUNNEL OF LOVE SUNNY QUEEN*ES
0,1
SBI n
12
Ex 2
Mrs. Anne Kohn, DK
725.
ZARA TALLULAH BELLE
0,1
SBI n
12
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
726.
SC GERONIMO ADOELLE*PL
1,0
SBI a
1
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
727.
NW SC TITANO ZAFFIRI BLU JW
1,0
SBI a
1
PH, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
728.
SC NUANCE´S ZAGA DVM
0,1
SBI a
1
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
729.
EP S* CENTAURI´S MAULKIN DSM DVM
1,0
SBI a
2
PH, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
730.
GIP IRON VAN DE SIMONA’S
1,0
SBI a
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
731.
GIP SC FIN*RECKNAGEL TAIRAPÄNKS, DVM, DSM
0,1
SBI a
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
732.
CH PARISH DE LANDERIJE
0,1
SBI a
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
733.
PR ERNEST VAN ‚T ROZENRIJK
1,0
SBI a
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
734.
JANEIRO DES PIERRES SACREES
1,0
SBI a
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
735.
J’ADORE DU MAS LA FONTAINE
1,0
SBI a
12
Ex 1, NOM
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
736.
IT* CODE DI ZUCCHERO ZEPHIRA
0,1
SBI a
12
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
737.
RU*TARNIS MAGIC MELODY
0,1
SBI a
12
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
738.
SC CHEERS BEAUTY’S PONSON DU TERRAIL DSM DVM
1,0
SBI b
1
PH, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Laura Burani, IT
739.
NW SC DK SILKY SOX ROSA
0,1
SBI b
1
PH
Mrs. Laura Burani, IT
740.
GIP GIC FIN*TOUCHANT KIEF D’AMOUR
0,1
SBI b
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mrs. Laura Burani, IT
741.
IC HAËNGE DU SOLSTICE D’ETE
0,1
SBI b
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Laura Burani, IT
742.
IP SC FIN*PÄSSINPÄÄN LADY AFTER EIGHT
0,1
SBI b
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Laura Burani, IT
743.
CH HOW DEEP IS YOUR LOVE DU CASTEL WALOU
0,1
SBI b
7
Ex 2
Mrs. Laura Burani, IT
744.
PR IL RAPHAELO DU CASTEL WALOU
1,0
SBI b
8
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM
Mrs. Laura Burani, IT
745.
CH JULIETTE VAN ‚T ROZENRIJK
0,1
SBI b
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Laura Burani, IT
746.
SC (N) SOBELL FUNNY HONEY
1,0
SBI b
10
Ex 1, CAP
Mrs. Laura Burani, IT
747.
THUNDERSTRUCK SUNNY QUEEN
1,0
SBI b
11
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
748.
IT*TADDY JOY’S WHY NOT!
1,0
SBI b
12
Ex 1, NOM
Mrs. Laura Burani, IT
749.
SC O’CHAYAN D’ANOUCHAT
1,0
SBI c
1
PH
Mrs. Laura Burani, IT
750.
GIC GAIA SUNNY QUEEN*ES
0,1
SBI c
3
Ex 1, CACS
Mrs. Laura Burani, IT
751.
GIP;GIC (N) PUSENE’S BAYNILLA WAMBALANO
0,1
SBI c
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Laura Burani, IT
752.
IC HALLIWELL DE SAOW-LINE
0,1
SBI c
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Laura Burani, IT
753.
CH SARAFINA VON DINAU
0,1
SBI c
7
Ex 1, CACIB, BIV
Mrs. Laura Burani, IT
754.
CH SOKJAER’S ESMARALDA
0,1
SBI c
7
Ex 2
Mrs. Laura Burani, IT
755.
PR YUANA THE COSY ONE
0,1
SBI c
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Laura Burani, IT
756.
S*RAUSHÖJDEN’S IZZIE LOVE
0,1
SBI c
9
Ex 1, CAC
Mrs. Laura Burani, IT
757.
GEMMA GABRIELLE MYSTERY MASK*RU
0,1
SBI c
11
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
758.
TASH DE LANDERIJE
1,0
SBI c
12
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
759.
NW FAC AR* AMV TIZIANO, DSM
1,0
SBI d
1
PH
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
760.
SC TIBERIO MASSIMO DEL DUCATO ARUSNATI
1,0
SBI d
1
ABS
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
761.
SP FIN*RECKNAGEL MAARIOLEMIÖÖ, DSM
1,0
SBI d
2
PH, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
762.
CH ULYNDI FIRE DELLE NINFE DEL LAGO JW
1,0
SBI d
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
763.
CH IT*CHEERS BEAUTY’S VELASQUEZ
1,0
SBI d
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
764.
FI*ORELIINAN BONANZA
1,0
SBI d
9
Ex 1, CAC
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
765.
FI*NALLE-PUHIN WHISKY LULLABY
0,1
SBI d
9
Ex 1, CAC
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
766.
SW NO*STALDERKATTENS ELIAS
1,0
SBI d
11
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
767.
D’AMORE&INCANTO XANDER
1,0
SBI d
12
Ex 1
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
768.
IC VAN GOGH TALLULAH BELLE
1,0
SBI e
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
769.
IP CH RAJAS MALTE
1,0
SBI e
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mrs. Anette Sjödin, SE
770.
SC DORO-THEA VON DER LOBURG, DE
0,1
SBI f
1
PH, BIV, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
771.
CH DOLCESGUARDO VOGLIO TE
0,1
SBI f
5
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
772.
IC FI*BIRMAYAN FAZERINA
0,1
SBI f
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Marina Vinkel, EE
773.
IC GAITE DU GRAND BARONNET
0,1
SBI f
5
Ex 3
Mrs. Marina Vinkel, EE
774.
IC IL*STARS OF TEVEL I’M CAPPUCCINO
0,1
SBI f
5
Ex 4
Mrs. Marina Vinkel, EE
775.
IC SI*CATLUBI’S CALLYDORA
0,1
SBI f
5
Ex
Mrs. Marina Vinkel, EE
776.
HARLEQUINA MYSTERY MASK*RU
0,1
SBI f
12
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
777.
GIC GYTANE DES CIPANGOS
0,1
SBI g
3
Ex 1, CACS
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
778.
IT* DOLCESGUARDO VIRGINIA
0,1
SBI g
9
Ex 1, CAC
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
779.
GISELE BLUE SPRING, CZ
0,1
SBI g
11
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
780.
IT*ZOHARA LUCEARGENTO DELLE NINFE DEL LAGO
0,1
SBI g
12
Ex 1, BIV
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
781.
ENYA VON MYSTIC EYE
0,1
SBI h
12
Ex 2
Mrs. Marina Vinkel, EE
782.
IT*TADDY JOY’S WOW! DRESSED TO KILL
0,1
SBI h
12
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
783.
ZELDA DEL DUCATO ARUSNATI
0,1
SBI h
12
ABS
Mrs. Marina Vinkel, EE
784.
SC (N)SLETTMOS BRUCE
1,0
SBI n 21
1
PH, BIV
Mrs. Laura Burani, IT
785.
IC EMMA SUURI SOTURI ADOELLE*PL, JW
0,1
SBI n 21
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Laura Burani, IT
786.
CH S*WHITE TREASURES QUIZZ JW
1,0
SBI n 21
7
ABS
Mrs. Laura Burani, IT
787.
S*WILDA GLADANS TRULS
1,0
SBI n 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Laura Burani, IT
788.
IT*CODE DI ZUCCHERO VETIVER
0,1
SBI n 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Laura Burani, IT
789.
NW SP SI*CATLUBI’S BELLY BOY, DSM
1,0
SBI a 21
2
PH
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
790.
GIC JARA’S TREASURE CEO
1,0
SBI a 21
3
Ex 1, CACS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
791.
IC WEHNERT’S GACKIE KENNEDY
0,1
SBI a 21
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
792.
NO*CITRUS HOPE
0,1
SBI a 21
12
ABS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
793.
SAPPHIRE EYE KARMA
0,1
SBI a 21
12
Ex 1
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
794.
IC WONDERFUL SMILIE VON DINAU
1,0
SBI b 21
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
795.
CH BACKKARA’S LOVE HUNTER
1,0
SBI b 21
7
Ex 1, CACIB
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
796.
LI LA LAUNE BÄR VON DEN WATTEBÄLLCHEN
1,0
SBI b 21
11
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
797.
JOLIE MONA LISA DU CASTEL WALOU
0,1
SBI b 21
11
Ex 1, NOM
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
798.
IT* WAZE DEL SACRO & PROFANO
0,1
SBI b 21
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
799.
CH ISTARA DU MONT THAI SHAN
1,0
SBI c 21
7
ABS
Mr. Dietmar Sagurski, DE
800.
WEHNERT´S SANTA FE
0,1
SBI c 21
11
Ex 1
Mr. Dietmar Sagurski, DE
801.
GIC CHARLY CHAPLIN OF CHARUSHEELA LU
1,0
SBI d 21
3
Ex 1%
Mrs. Anne Kohn, DK
802.
IC S* SAGASTAR´S KIMMO
1,0
SBI d 21
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Kohn, DK
803.
FILOU OF CHARUSHEELA
1,0
SBI d
11
Ex 2
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
804.
DOLCESGUARDO YSALINE
0,1
SBI f 21
12
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
805.
DOLCESGUARDO YASMINE
0,1
SBI h 21
12
Ex 1
Mrs. Marina Vinkel, EE
806.
GIC CARILLOCAT RUMOR HAS IT
1,0
SIB a 03
3
Ex 1, CACS
Mrs. Anette Sjödin, SE
807.
SC CH*LUKIJN’S SKYE, DVM, DSM
1,0
SIB n 22
1
PH
Mrs. Laura Burani, IT
808.
SC DUMAS NEVA BRILLIANCE, CZ
1,0
SIB n 24
1
PH
Mrs. Laura Burani, IT
809.
SC (N)SIBERIKOS ILLUZION, DVM
1,0
SIB ny 24
1
PH, BIV
Mrs. Laura Burani, IT
810.
SC VSESLAVA VELIKOLEPNAYA SYBERIA DSM
0,1
SIB n 24
1
PH
Mrs. Laura Burani, IT
811.
NW SP FIN*LUMIKISSAN PATA ÄSSÄ DVM DSM
1,0
SIB n 23
2
PH, BIV
Mrs. Laura Burani, IT
812.
SP NATALIA
0,1
SIB n 23
2
PH
Mrs. Laura Burani, IT
813.
SP SC CAMILLA ONIX GLORIA DSM
0,1
SIB ny 24
2
PH
Mrs. Laura Burani, IT
814.
WW13 GIC CH*LUKIJN’S REAL, JW, DSM, DVM
1,0
SIB n 23
3
Ex 1, CACS
Mrs. Laura Burani, IT
815.
GIC GEISHA DE LOURDES, CZ
0,1
SIB n 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Laura Burani, IT
816.
IC FERRERO DE CLAIRE, CZ, JW
1,0
SIB n 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Laura Burani, IT
817.
IC ALLEGRA REGIO BOREAS, CZ JW DVM
0,1
SIB n 24
5
Ex 1, CAGCIB, NOM
Mrs. Laura Burani, IT
818.
IP BRUNO ROSA FRIA, CZ
1,0
SIB n 24
6
Ex 2
Mrs. Laura Burani, IT
819.
IP GIC DAN SIBERIAN SQUILLS, SK
1,0
SIB n 24
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Laura Burani, IT
820.
S* AMILIISIBIRI`S AURICA DARSHANOV
0,1
SIB ny 24
9
Ex 1, CAC
Mrs. Laura Burani, IT
821.
DEAR SIBER FELIS *PL
0,1
SIB a 22
11
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
822.
(N)CARILLOCAT 24 CARAT
1,0
SIB ny 24
12
Ex 1
Mrs. Laura Burani, IT
823.
SC CH* LUKIJN’S SHINE ON JW DSM DVM
1,0
SIB n 09 22
1
PH
Mr. Yan Roca Folch, FR
824.
GIC CH* LUKIJN’S WAH-WAH, JW
0,1
SIB n 09 23
3
ABS
Mr. Yan Roca Folch, FR
825.
WW11 IC CH* LUKIJN’S URIAH HEEP, JW
1,0
SIB n 09 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
826.
IC LUMIKISSAN MORSMAIKKU
0,1
SIB n 09 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
827.
CH LUCHEZAR SYBERIA*RU
1,0
SIB n 03 24
7
Ex 1, CACIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
828.
CH QUEEN OF SIBERIA FELINE PARADISE, CZ
0,1
SIB n 03 22
7
Ex 1, CACIB
Mr. Yan Roca Folch, FR
829.
DK*DEIRS ZATANNA
0,1
SIB n 03 24
10
ABS
Mr. Yan Roca Folch, FR
830.
URQUELL FELINE PARADISE, CZ
1,0
SIB n 09 24
12
Ex 2
Mr. Yan Roca Folch, FR
831.
CH* LUKIJN’S ALVIN LEE
1,0
SIB n 09 24
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Yan Roca Folch, FR
832.
WW12,13 SP SC PIROSCHKA VON RUOPIGEN*CH JW DSM
0,1
SIB f 24
2
PH, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Anette Sjödin, SE
833.
IC TAILA SIBERIAN SPIRIT, CZ
0,1
SIB f 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
834.
CH S*SOLSIBS PAVLINA STANIZLOVA
0,1
SIB f 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
835.
SP CH*LUKIJN’S RIHANNA, DSM
0,1
SIB d 09 23
2
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
836.
GIC FI*CHERRYTAIL´S MARLON BRANDO
1,0
SIB d 09
3
Ex 1, CACS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
837.
CH CH*LUKIJN’S WENDY
0,1
SIB f 09 23
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
838.
WW05 SC I* OLESYA JAMESOVA, DSM
0,1
SIB f 09 23
10
Ex 1, CAP
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
839.
DK AGRIPPINA`S ZARINA
0,1
SIB g 02
11
Ex 2
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
840.
KARAMELKA FELIS FELICIS, SK
0,1
SIB f 03 24
11
Ex 1
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
841.
CH*LUKIJN’S ALBACHIARA
0,1
SIB f 09 22
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
842.
IC RICHIE SIBERIAN SOUL
1,0
SIB ns
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
843.
IC WERONA NOWA ERA*PL
0,1
SIB ns
5
ABS
Mrs. Anette Sjödin, SE
844.
IC (N)CARILLOCAT DOBRONEGA
0,1
SIB fs
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
845.
CH FI*LUMIKISSAN NOPSAJALKA JW
1,0
SIB ns 03 24
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mrs. Anne Kohn, DK
846.
ANEŽKA ZE ZEMĚ VŠERADA, CZ
0,1
SIB as 03 23
11
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
847.
DK*DEIRS MELT MY HEART
1,0
SIB ds 03 22
12
Ex 1
Mrs. Anne Kohn, DK
848.
CH GR*SNOWY PAWS DALI
1,0
SIB w 61
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anette Sjödin, SE
849.
INDIGO YILDIZ, CZ
1,0
TUA a
9
Ex 1, CAC
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
850.
CH XERXES VON SULTANHANI
1,0
TUA as 24
7
ABS
Mr. Gerardo Fraga y Guzmán, ES
851.
TAKEITEASY ROSA GLAUCA, CZ
1,0
TUA as 02 21
12
Ex 1
Mr. F. A. (Lee) Selassa , NL
852.
GIC UDINE TOPAS RÜYA BALA’DAN
0,1
TUA w 63
3
Ex 1, CACS
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
853.
NEARLY PERFECT ROSA GLAUCA, CZ JW
1,0
TUA w 61
9
Ex 1, CAC
Mrs. Satu Hämäläinen, FI
854.
GIC KINALIKEDI SULEYMAN
1,0
TUV d 62
3
Ex 1, CACS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
855.
GIP GIC AMISTI AKSAM ISIK DSM
0,1
TUV d 62
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
856.
GIP GIC ARVANI’S SAHARA HOTNIGHT DSM
0,1
TUV d 62
4
ABS
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
857.
CH KINALIKEDI VAN RUYA
0,1
TUV d 63
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Donatella Mastrangelo, IT
858.
NW SP SCIRE‘ DI HABASHAT DSM
1,0
ABY n
2
PH
Mrs. Gina Grob, LI
859.
GIC BRAVE HEART GENTLE HAPPINESS, JW, DSM, DVM
1,0
ABY n
3
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
860.
GIC S*AUCUPARIA’S KEBRA NAGAST
1,0
ABY n
3
Ex 1, CACS
Mrs. Gina Grob, LI
861.
GIC VANITYCHRISTMAS DEL REGNO DI AMHARA
0,1
ABY n
3
Ex 1, CACS
Mrs. Gina Grob, LI
862.
GIP GIC S*AUCUPARIA´S ABYDOS
1,0
ABY n
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Gina Grob, LI
863.
CH AUCUPARIA’S IMPERIAL BUTTERFLY
0,1
ABY n
7
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
864.
CH ABYLICIOUS FORTISSIMO
1,0
ABY n
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Gina Grob, LI
865.
VICTOR VALDE´S AUS ABUSIR
1,0
ABY n
7
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
866.
CH ABYLICIOUS ELAT, JW
0,1
ABY n
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Gina Grob, LI
867.
JETHRO’S EMIRA KAHLO
0,1
ABY n
9
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
868.
QUODLIBET VIOLET
0,1
ABY n
9
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
869.
WW13 TAPIR AUS ABUSIR
0,1
ABY n
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
870.
YARLJN BINT SHAJAN
0,1
ABY n
9
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
871.
GIC VAROUK BINT SHAJAN
1,0
ABY n
10
Ex 1, CAP, BIV, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
872.
OGONEK CHILD OF SUN*RU
1,0
ABY n
11
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
873.
S*AUCUPARIA’S BYZANTION
1,0
ABY n
11
Ex 1, BIV
Mrs. Gina Grob, LI
874.
ATAITANA AF KHARTOUM
0,1
ABY n
11
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
875.
S*TARJEI´S CORONA
0,1
ABY n
11
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
876.
ALFRED AF KHARTOUM
1,0
ABY n
12
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
877.
ARTHEMIDE DEL REGNO DI AMHARA
0,1
ABY n
12
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
878.
DODO AUS ABUSIR
0,1
ABY n
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
879.
POESIE BERENETTO, CZ
0,1
ABY n
12
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
880.
CH INDIABI ARMONDO OF QUODLIBET
1,0
ABY a
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
881.
FORTUNA AUS ABUSIR
0,1
ABY a
12
Ex 1, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
882.
IC TULLAGHAN`S RED CLOUD
1,0
ABY o
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
883.
WISLA NESHAMAH SHELI
0,1
ABY o
9
Ex 1, CAC
Mr. Fabio Brambilla, IT
884.
S*AUCUPARIA’S TOPKAPI
1,0
ABY o
11
Ex 1, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
885.
AZSHARA VON KALIMDOR
0,1
ABY o
11
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
886.
ARISTOTLE AUS ABUSIR
1,0
ABY o
12
Ex 1, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
887.
RED LOVE LAURIE LEE, CZ
1,0
ABY o
12
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
888.
GREENVILLE GORILKA HONEY PEPPER
0,1
ABY o
12
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
889.
ROSE LAURIE LEE, CZ
0,1
ABY o
12
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
890.
GIP BADINA’S FLORA DANICA
0,1
ABY p
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
891.
DK WIMMERHALES SIROCCO
1,0
ABY p
11
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
892.
GREENVILLE GIGUE
0,1
ABY p
12
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
893.
SC REHBIS LONG ISLAND
0,1
BEN n 22
1
PH
Mrs. Anne Paloluoma, FI
894.
GIP POETICPAWS RAJA YAMA
1,0
BEN n 22
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
895.
SC DK*BENGA ENDORA BENROMA
0,1
BEN n 24
1
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
896.
SW SC KUNGSGARDENCATS KEEP LOVIN’LO JW DVM
0,1
BEN n 24
1
PH, BIV, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
897.
SC YW RADHA DSM DVM
0,1
BEN n 24
1
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
898.
GIC KUNGSGARDENCATS SUNDOG
1,0
BEN n 24
3
Ex 1, CACS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
899.
IP KAMRITA TRICKSY BELLATRIX LESTRANGE
0,1
BEN n 24
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
900.
IC VIRGILIO DELECTAMUR JW
1,0
BEN n 24
5
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
901.
IC RACHEL HOUSETIGER
0,1
BEN n 24
5
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
902.
IP SC S*CENTERVALL’S B.JASON
1,0
BEN n 24
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
903.
IP LAILA WANTED BEEX, CZ
0,1
BEN n 24
6
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
904.
IC KANPUR APOLLON, JW
1,0
BEN n 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
905.
CH KUNGSGARDEN GROOVY DARJEELING
0,1
BEN n 24
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
906.
IC MADONNA MAJOR BEEX, JW
0,1
BEN n 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
907.
CH WENDY BOHEMIA BENGALS, CZ
0,1
BEN n 24
7
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
908.
PR KAMRITA ALBUS PERCIVAL DUMBLEDORE
1,0
BEN n 24
8
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
909.
GOLD DANCER GLAMOUR
1,0
BEN n 24
9
Ex 1, CAC
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
910.
KUNGSGARDENCATS DUMA
0,1
BEN n 24
9
Ex 1, CAC
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
911.
IRTAN JADRY*PL
1,0
BEN n 24
11
Ex
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
912.
JORAND JADRY*PL
1,0
BEN n 24
11
Ex 3
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
913.
JU NEKO AU TEMPLE BENGAL
1,0
BEN n 24
11
Ex 4
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
914.
SOFO CAT’S FRANZ JÄGER
1,0
BEN n 24
11
Ex 1, BIV
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
915.
YAGO DELECTAMUR
1,0
BEN n 24
11
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
916.
ASIAFAUVE ENYA
0,1
BEN n 24
11
ABS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
917.
VICTORIA GRAND ROXOLANA
0,1
BEN n 24
11
Ex 1
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
918.
BENROMA CONTE FIORENZO
1,0
BEN n 24
12
Ex 1
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
919.
KUNGSGARDENCATS STAY GOLD ANURA
1,0
BEN n 24
12
ABS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
920.
MAYA GOLD COPAN BISMARK
1,0
BEN n 24
12
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
921.
ŽAKO BOHEMIA BENGALS
1,0
BEN n 24
12
Ex 3
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
922.
JADED GENETICS WILDSTYLE
0,1
BEN n 24
12
ABS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
923.
KUNGSGARDENCATS KATRINA OF BINGO
0,1
BEN n 24
12
Ex 1, BIV
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
924.
MAYA GOLD LABNA CINDY
0,1
BEN n 24
12
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
925.
POLA JADRY*PL
0,1
BEN n 24
12
Ex 3
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
926.
ZARA A-MURR*UA
0,1
BEN n 24
12
ABS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
927.
GIC CINDY FASION ALMABASS*PL
0,1
BEN n 24 33
3
Ex 1%
Mrs. Anne Paloluoma, FI
928.
X-LADY A-MURR*UA
0,1
BEN n 24 33
12
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
929.
SC GB*GEM’S ARCHDUKE JOSEPH, DVM
1,0
BML ns 11
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
930.
NW SC LV*SILVER GLORY ACE BREEZY, DVM
0,1
BML ns 11
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
931.
SC GB* GEM’S SNOWFLAKE
0,1
BML ns 11 31
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
932.
GIC BAHERAS WB XET JW
1,0
BML ns 11 31
3
Ex 1, CACS, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
933.
GIC LV*SALANA’S STAR CRYSTAL ROSE
0,1
BML ns 11
3
Ex 1, CACS
Mrs. Helene Lis, SE
934.
IC FI*LUMIPURON DARK TEMPTATION
1,0
BML ns 11
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Helene Lis, SE
935.
IC HERMIONA RARE DIAMOND, CZ
0,1
BML ns 11
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Helene Lis, SE
936.
IC JOHANA ALEA ALABASTRA, CZ
0,1
BML bs 11
5
Ex
Mrs. Helene Lis, SE
937.
IC BELLABONNY PERCE NEIGE
0,1
BML bs 12
5
Ex 4
Mrs. Helene Lis, SE
938.
IC FI*LUMIPURON EXCELLENT FUTURE
0,1
BML ns 11 31
5
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
939.
IC IVA DE GRAINOGE
0,1
BML ns 11 31
5
Ex 3
Mrs. Helene Lis, SE
940.
CH HATTORI HANZO RARE DIAMOND, CZ, JW
1,0
BML ns 11 31
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Helene Lis, SE
941.
PR DEA DEL KAOS DOC DE LA RIV DES MARSOUINS
0,1
BML ns 11
8
ABS
Mrs. Helene Lis, SE
942.
JOHNY D. CRMI, CZ
1,0
BML ns 11
9
Ex 1, CAC
Mrs. Helene Lis, SE
943.
DUNCAN FISKARDO, CZ
1,0
BML ns 11 31
9
ABS
Mrs. Helene Lis, SE
944.
JASENIA DEE, CZ
0,1
BML ns 11
9
Ex
Mrs. Helene Lis, SE
945.
FI*KISSAMUMMON PIKKU LIKKA
0,1
BML ns 11 31
9
Ex 4
Mrs. Helene Lis, SE
946.
GB* GEM’S CARTIER
0,1
BML ns 11 31
9
Ex 3
Mrs. Helene Lis, SE
947.
GB*GEM’S ESMERELDA
0,1
BML ns 11 31
9
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
948.
DI ARGENTO STELLA FISKARDO, CZ
0,1
BML ns 11 31
9
Ex 1, CAC, BIV
Mrs. Helene Lis, SE
949.
SC LV* FAIRY DREAM RONA DVM
0,1
BML ns 11
10
ABS
Mrs. Helene Lis, SE
950.
LV*SALANA’S STAR EMIKO-KEIKO
0,1
BML ns 11 31
11
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
951.
LV*RI’LION ARIEL
0,1
BML ns 11 31
11
Ex 1
Mrs. Helene Lis, SE
952.
NIJINSKY DEE, CZ
1,0
BML as 11
12
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
953.
LV*SILVER GLORY FINE JERICO
1,0
BML ns 11 31
12
Ex 1, BIV
Mrs. Helene Lis, SE
954.
GLAMOROUS KIARA ELBAMO ANGELS, CZ
0,1
BML ns 11
12
Ex 1
Mrs. Helene Lis, SE
955.
ALISON GRACE LIBLAND, CZ
0,1
BML ns 11 31
12
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
956.
SP CH FI*KISSAMUMMON IHAN OMA
0,1
BML fs 11
2
PH
Mrs. Gina Grob, LI
957.
MR.PEPPER DEE, CZ
1,0
BML ey 11
11
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
958.
ZAFIRIA MILLEFIABE
0,1
BML es 11
11
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
959.
IC TORAKIKI OF BRITISHINROME
1,0
BRI w 62
3
Ex 1, CACS, BIV
Mrs. Gina Grob, LI
960.
IC AIMEE ANTURIAMILLENNE, CZ
0,1
BRI w 62
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Gina Grob, LI
961.
PR JESSIQUE ORSO PELOSO, CZ
0,1
BRI w 62
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Gina Grob, LI
962.
ARTIC BEAR FROM TOWN HOUSE
1,0
BRI w 62
12
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
963.
SC SCOOTER OF PHOENIX JW
1,0
BRI a
1
PH, NOM
Mr. Ad de Bruijn, NL
964.
SC BRICOCCOLE TABATHA JW
0,1
BRI a
1
PH
Mr. Ad de Bruijn, NL
965.
NW SP ELTON HODOSBLUE, SK
1,0
BRI a
2
ABS
Mr. Ad de Bruijn, NL
966.
SC GORBI NALIM, CZ
1,0
BRI a
1
PH
Mr. Ad de Bruijn, NL
967.
GIC MIO-TUMMY VAN SAWILLU*NL
1,0
BRI a
3
Ex 1, CACS
Mr. Ad de Bruijn, NL
968.
GIP CH A´ VENUS MONET SENS LAVRÉS, CZ, DVM
0,1
BRI a
4
Ex 1, CAPS
Mr. Ad de Bruijn, NL
969.
IC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM
1,0
BRI a
5
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
970.
NW IC HUMPHREY MISIOWE MARZENIE*PL
1,0
BRI a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
971.
IC MISS CUTI OF PHOENIX
0,1
BRI a
5
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
972.
IP IC BENJAMIN METHEXIS, CZ
1,0
BRI a
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
973.
IP PARYS KOCIA OSTOJA*PL
1,0
BRI a
6
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
974.
GIP GIC VENUS OF SURTSEY
0,1
BRI a
4
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
975.
CH BG*HERCULES FROM CITY OF ANGELS
1,0
BRI a
7
Ex 1, CACIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
976.
CH. CALAPUNA’S ANNE FAY
0,1
BRI a
7
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
977.
IC CLEVER PAW’S ILLEWIETS
0,1
BRI a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
978.
CH DO IT AGAIN DES PETITES POILUES
0,1
BRI a
7
DISQ.
Mr. Ad de Bruijn, NL
979.
CH JACQUELINE Z PANSKÉHO DVORA, CZ, JW
0,1
BRI a
7
Ex 1, CACIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
980.
AMBRITT TREASURE HUNTER
1,0
BRI a
9
Ex 1, CAC
Mr. Ad de Bruijn, NL
981.
CH URANOS LOVELY PANTHER, CZ
1,0
BRI a
7
ABS
Mr. Ad de Bruijn, NL
982.
CHELSEA OF LAST HOPE, CZ
0,1
BRI a
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mr. Ad de Bruijn, NL
983.
DOREMI OF GRANDROSHELL
0,1
BRI a
9
DISQ.
Mr. Ad de Bruijn, NL
984.
FIONA ATMÁN, CZ
0,1
BRI a
9
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
985.
ILLEGAL SUBSTANCE DE LA GILLARDIERE
0,1
BRI a
9
Ex 3
Mr. Ad de Bruijn, NL
986.
KAUR KIARA MAMION, CZ
0,1
BRI a
9
Ex 4
Mr. Ad de Bruijn, NL
987.
CH MEGAN MIA AMORE DE LA HORSKY PARK, SK
0,1
BRI a
7
Ex 3
Mr. Ad de Bruijn, NL
988.
PR SC ADI VON DER MÜHLE
1,0
BRI a
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
989.
SC BOTTONE TUMMY, CZ
1,0
BRI a
10
ABS
Mr. Ad de Bruijn, NL
990.
SC BLUE ELDAR’S SWEET SAPPHIRA
0,1
BRI a
10
Ex 1, CAP, BIV, NOM
Mr. Ad de Bruijn, NL
991.
EE*MORGAN GARDEN FIRST VOLEX
1,0
BRI a
11
Ex 2
Mr. Veikko Saarela, FI
992.
EVŽEN JOHNNY, CZ
1,0
BRI a
11
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
993.
BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL, CZ
0,1
BRI a
11
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
994.
BRICOCCOLE WINTER ROSE
0,1
BRI a
11
Ex 4
Mr. Veikko Saarela, FI
995.
EE*IDILIA LUCKY FIRST VOLEX
0,1
BRI a
11
Ex 3
Mr. Veikko Saarela, FI
996.
ZARIANA KATES AKIS LT
0,1
BRI a
11
Ex 2
Mr. Veikko Saarela, FI
997.
EE*PICASSO HAPPY FIRST VOLEX
1,0
BRI a
12
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
998.
EE*OLYMPIA BLUE FIRST VOLEX
0,1
BRI a
12
Ex 3
Mr. Veikko Saarela, FI
999.
MINNIE FROM ALBILEA, CZ
0,1
BRI a
12
Ex 2
Mr. Veikko Saarela, FI
1000.
MISS ILENORA HOUSE HAIDELY
0,1
BRI a
12
Ex 4
Mr. Veikko Saarela, FI
1001.
RULA DOS AGUAS
0,1
BRI a
12
Ex 1, BIV
Mr. Veikko Saarela, FI
1002.
GIC ASLAN HARI MAYA*PL
1,0
BRI b
3
Ex 1, CACS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1003.
GIC MOCCA TYCAT*PL
0,1
BRI b
3
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1004.
ABYSS STREFA MRUKU*PL
0,1
BRI b
11
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1005.
JÁCHYM JOEY Z KLAJDOVKY, CZ
1,0
BRI b
12
Ex 1, BIV
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1006.
NW GIC MOULIN ENUMATIL’S AVALON, DVM
1,0
BRI c
3
Ex 1, CACS, BIV
Mrs. Gina Grob, LI
1007.
IC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM
1,0
BRI c
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Gina Grob, LI
1008.
IC CAPTAIN AMERICA OF PEPPER KING
1,0
BRI c
5
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1009.
IC BELINDA CUTI FIRST VOLEX, EE
0,1
BRI c
5
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1010.
IC FORGET – ME – NOT WONDERFLEUR*RU
0,1
BRI c
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Gina Grob, LI
1011.
CH ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA
0,1
BRI c
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Gina Grob, LI
1012.
IZZY ROSE DES GRENADINES DE CELAN
0,1
BRI c
9
Ex 1, CAC
Mrs. Gina Grob, LI
1013.
YALA VON ROWA-CATS
0,1
BRI c
9
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1014.
EE*IVETTA LUCKY FIRST VOLEX
0,1
BRI c
11
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1015.
EE*JANET MILAN FIRST VOLEX
0,1
BRI c
11
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
1016.
AMMON TENDER BUTTON, CZ
1,0
BRI c
12
Ex 1, BIV
Mrs. Gina Grob, LI
1017.
EE*ADMIRAL DIONA FIRST VOLEX
1,0
BRI c
12
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1018.
EE*HOUMMOUS SHEET FIRST VOLEX
1,0
BRI c
12
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
1019.
EE*ROSSINI CUTE FIRST VOLEX
0,1
BRI c
12
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
1020.
KARA Z ROUBENKY, CZ
0,1
BRI c
12
Ex 3
Mrs. Gina Grob, LI
1021.
IC ANNIE BRITISH RED, CZ
0,1
BRI d
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1022.
NW,SC LESTER DES LIBELLULES, DVM,DSM
1,0
BRI e
1
PH, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1023.
SP SC RIONA VON PEO-CAT´S, A, DVM, DSM
0,1
BRI e
2
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1024.
GIP IC SHIKANTAZA’S FELISHA DSM
0,1
BRI e
4
Ex 1, CAPS, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1025.
CH LARISSA DE PURA SANGRE, CZ
0,1
BRI e
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1026.
OLIVIA DE PURA SANGRE, CZ JW
0,1
BRI e
9
Ex 1, CAC
Mr. Alexey Shchukin, NL
1027.
SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA, CZ
1,0
BRI e
10
Ex 1, CAP
Mr. Alexey Shchukin, NL
1028.
FALCO DAYMON*PL
1,0
BRI e
11
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1029.
GIP CH PHILADELPHIA OF NILFGAARD*PL
0,1
BRI g
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
1030.
IC BERENIKA DAMNES BOHEMIA, CZ
0,1
BRI g
5
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
1031.
IC IT BRICOCCOLE TENERIFE
0,1
BRI g
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Helene Lis, SE
1032.
BABY DOLL FROM SHARPHILL A
0,1
BRI g
12
ABS
Mrs. Helene Lis, SE
1033.
SWEET FLOWER FROM SHARPHILL A
0,1
BRI g
12
Ex 1, BIV
Mrs. Helene Lis, SE
1034.
PR FUTURE DIAMOND OF BOHEMA MINSTREL, CZ
0,1
BRI j
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1035.
IP OLIVER SWEET ROSE, CZ
1,0
BRI ns
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Helene Lis, SE
1036.
CARMEN FROM SHARPHILL
0,1
BRI f
11
Ex 1, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
1037.
SC EDWIN ANEMONA BLANDA
1,0
BRI ns 11
1
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1038.
SC IGOR SILVER BRITISH EMOTION, SK
1,0
BRI ns 11
1
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1039.
NW SW’08 WW’08 SP EC HOLTAS APACHE PRINCESS DSM DVM
0,1
BRI ns 11
2
PH, BIV, NOM
Mrs. Nurit Pahl, IL
1040.
SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION, SK
1,0
BRI ns 11
1
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1041.
IC GARRY FROSTINESS, CZ
1,0
BRI ns 11
5
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1042.
NW IC S*SPINNER’S HIGH HOPE HUMPHREY
1,0
BRI ns 11
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1043.
IC FANTASY OF MOON SISSI, CZ
0,1
BRI ns 11
5
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1044.
IC NL*JADWIGA’S SILVER RAÏSA
0,1
BRI ns 11
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mrs. Nurit Pahl, IL
1045.
IP CHAOS SILKBERRY*LT
1,0
BRI ns 11
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1046.
ANASTASIYA OF KIBELA
0,1
BRI ns 11
9
Ex 3
Mrs. Nurit Pahl, IL
1047.
LISBETH MOON SISSI, CZ
0,1
BRI ns 11
9
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1048.
SNOW RAY PETUNIA
0,1
BRI ns 11
9
Ex 1, CAC
Mrs. Nurit Pahl, IL
1049.
CH IWY JEWEL OF SHINY’S, CZ
0,1
BRI ns 11
10
Ex 1, CAP
Mrs. Nurit Pahl, IL
1050.
NATALYLAND’S SILVER FALCON
1,0
BRI ns 11
11
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1051.
SNOW RAY ROMEO
1,0
BRI ns 11
11
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1052.
SANNY BASTET Z ŘÍČAN, CZ
0,1
BRI ns 11
11
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1053.
SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY
0,1
BRI ns 11
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Nurit Pahl, IL
1054.
CHARLIE FROSTINESS, CZ
1,0
BRI ns 11
12
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1055.
FANTASY FAIRY TALE SPECIAL EDITION, SK
0,1
BRI ns 11
12
Ex 3
Mrs. Nurit Pahl, IL
1056.
JADWIGA’S BETTE DAVIS EYES
0,1
BRI ns 11
12
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1057.
VAGABOGO EPHEDRA
0,1
BRI ns 11
12
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1058.
TAORMINA ARS BRITANNICA*PL
0,1
BRI ds 11
12
Ex 1
Mrs. Helene Lis, SE
1059.
TOLSTOY ARS BRITANNICA*PL
1,0
BRI es 11
12
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1060.
GIC GOLDEN THANIKA KAFIDIM
0,1
BRI ny 11
3
Ex 1, CACS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1061.
IC GOLDEN LEON VON EL IDT
1,0
BRI ny 11
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1062.
IC BATTY ANDRASTE, CZ
1,0
BRI d 22
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1063.
IC KATIE LYNN OF PER-LU-SO, CZ
0,1
BRI d 22
5
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1064.
CH GIOVANNI MOGGIE PURR, CZ
1,0
BRI d 22
7
Ex 1, CACIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1065.
GIC EVITA BRICATLAND*PL
0,1
BRI f 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1066.
SC BOSSCHE BOL DE BROECKLONI DVM
1,0
BRI ns 22 64
1
PH, BIV, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
1067.
SC TAIFUN VON ORCHIDEENWALD
1,0
BRI ns 22 64
1
PH
Mr. Veikko Saarela, FI
1068.
SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA*DE DVM
0,1
BRI ns 22 64
1
PH, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
1069.
SP JEREMY OLIVER SHOEMAKER´S CAT CZ, DSM
1,0
BRI ns 22 64
2
PH
Mr. Veikko Saarela, FI
1070.
SP DADA GROFKA VON HORSKÝ PARK, SK
0,1
BRI ns 22 64
2
PH
Mr. Veikko Saarela, FI
1071.
GIC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION, CZ
1,0
BRI ns 22 64
3
Ex 1, CACS
Mr. Veikko Saarela, FI
1072.
GIP BIG SILVER BOY OF BRITISH EDITION, CZ
1,0
BRI ns 22 64
4
Ex 1, CAPS, BIV, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
1073.
IC NOSTRIAN HERBU KADAR*PL
1,0
BRI ns 22 64
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1074.
IC LOVELY BETTY QUEEN OF RENDY CAT, CZ
0,1
BRI ns 22 64
5
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1075.
IC MYSTICAT´S SILVER NARNIA*RU
0,1
BRI ns 22 64
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1076.
CH ONLYBLACKSILVER SIDNEY
0,1
BRI ns 22 64
7
Ex 1, CACIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1077.
NERO OF RENDY CAT, CZ
1,0
BRI ns 22 64
9
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1078.
ONLYBLACKSILVER VIVIEN, JW
0,1
BRI ns 22 64
9
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1079.
TABBY DREAM X-PLOSIVE BEAUTY
0,1
BRI ns 22 64
9
Ex 1, CAC
Mr. Veikko Saarela, FI
1080.
BINGO SOKOLADINIS TIGRAS*LT
1,0
BRI ns 22 64
11
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1081.
NO ANGEL, IM THOR FROM HORSKY PARK.SK
1,0
BRI ns 22 64
12
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
1082.
ONLYBLACKSILVER WITH YOU
1,0
BRI ns 22 64
12
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1083.
U GOT THE LOOK DE NOBLE*LV
1,0
BRI ns 22 64
12
Ex 3
Mr. Ad de Bruijn, NL
1084.
CH*SILVER TIGERS ALOHA
0,1
BRI ns 22 64
12
Ex 3
Mr. Ad de Bruijn, NL
1085.
HATTY SIRVALL, CZ
0,1
BRI ns 22 64
12
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
1086.
ONLYBLACKSILVER WHY NOT
0,1
BRI ns 22 64
12
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Ad de Bruijn, NL
1087.
IC BABY JAMES DE BROECKLONI JW
1,0
BRI ns 24 64
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1088.
IP SMOOTH CRIMINAL OF CANDICE’S CATS*RO
1,0
BRI ns 24 64
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1089.
HR PRO CAT BLUE KIM NOVAK
0,1
BRI ns 24 64
12
Ex 1
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1090.
S*SURVILUNDEN’S ELISABETH
0,1
BRI ny 22
9
Ex 1, CAC
Mr. Fabio Brambilla, IT
1091.
CASSIE FROM SHARPHILL A
0,1
BRI n 02 62
11
Ex 1, NOM
Mr. Ad de Bruijn, NL
1092.
NW SP KEENU VIRIDIAN, CZ
1,0
BRI a 03
2
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1093.
ELLIE MAE FROM SHARPHILL A
0,1
BRI a 03
12
Ex 1
Mrs. Helene Lis, SE
1094.
IC ELIÁŠ ELANDREA, CZ
1,0
BRI c 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Helene Lis, SE
1095.
IC CANDY LOLLIPOP AMBERLIGHT, CZ
0,1
BRI f 03
5
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1096.
GIC WHITEDREAM TIFFANY
0,1
BRI g 03
3
Ex 1, CACS
Mr. Ad de Bruijn, NL
1097.
SE*SUNCAT´S DEAR DARLIN‘
0,1
BRI g 03
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Ad de Bruijn, NL
1098.
CHELBYGOLDBLUE NOA
0,1
BRI g 03
11
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1099.
IZABELLA ANGELS SHELTER* RU
0,1
BRI j 03
9
Ex 1, CAC
Mrs. Nurit Pahl, IL
1100.
HU*CHAIN BRIDGE DAFNÉ
0,1
BRI ns 03 22
12
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1101.
IC DIXYLAN HARVEY NIX
1,0
BRI c 33
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Gina Grob, LI
1102.
IP OTAKAR SWEET ROSE, CZ
1,0
BRI d 21 33
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Helene Lis, SE
1103.
CH MISTER CREDO OF KOTOFFSKI
1,0
BRI p
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Helene Lis, SE
1104.
IC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI
1,0
BRI p
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mrs. Helene Lis, SE
1105.
*HU FAIRY BEAR`S FIORELLA
0,1
BRI p
12
Ex 1
Mrs. Helene Lis, SE
1106.
CIBULKA FATEFUL MEETING, CZ
0,1
BRI fy 21 33
10
Ex 1, CAP
Mr. Martti Peltonen, SE
1107.
GIC DIANA BRIRASPBERRY
0,1
BRI qs 02 62
3
Ex 1, CACS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1108.
MUSLIN CATS WHISPER WOW
1,0
BRI ny 21 33
9
Ex 1, CAC
Mr. Ad de Bruijn, NL
1109.
EIBY SMALL MIRACLE, CZ
0,1
BRI ny 21 33
12
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1110.
CH INCREDIBLE IBARRA OF BRITISH HARMONY
1,0
BRI ns 21 33
7
Ex 1, CACIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
1111.
NW SC SABOKAH KING LOXLEY`S PRIDE DVM DSM
1,0
BUR n
1
PH
Mr. Fabio Brambilla, IT
1112.
SP OSKAR OSALA CHARLESBUR, CZ
1,0
BUR n
2
PH
Mr. Fabio Brambilla, IT
1113.
SW GIC S* PIA-PIZZI’S KLUMSY KEDDIE
1,0
BUR n
3
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1114.
GIP HU* ALBA REGIA DJANGO
1,0
BUR n
4
Ex 1, CAPS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1115.
NW GIC ISÄ-BROWNIN USHUAIA, JW
1,0
BUR n
3
Ex 1, CACS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1116.
IC ALBA REGIA BARNABEE JW
0,1
BUR n
5
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS, WW’14
Mr. Fabio Brambilla, IT
1117.
IC S* PIA-PIZZI’S ANNA CONDA
0,1
BUR n
5
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1118.
IP ILI NORKA BOURIMEA*RU
0,1
BUR n
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1119.
CH WILD ANGEL’S VALENOK OF SEIRENE
1,0
BUR n
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
Mr. Fabio Brambilla, IT
1120.
ALBA REGIA KRAMPUSZ JW
1,0
BUR n
9
ABS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1121.
S*LOVESTORY´S TRIUMPH TIGER
1,0
BUR n
9
Ex 1, CAC
Mr. Fabio Brambilla, IT
1122.
BELLE BABETTÉE DE PETITE PELOTE, CZ JW
0,1
BUR n
9
Ex 1, CAC
Mr. Fabio Brambilla, IT
1123.
PR IC ALBA REGIA LALI-LALI POM-POM, JW
0,1
BUR n
8
Ex 1, CAPIB, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
1124.
WW’07 CH STJÄRNVIKS HONEY MONROE, S
0,1
BUR n
10
Ex 1, CAP
Mr. Fabio Brambilla, IT
1125.
BURMALEUS ROMEO
1,0
BUR n
11
Ex 1, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
1126.
UA*ARDASS EWALD
1,0
BUR n
11
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1127.
BASTET CHARLESBUR, CZ
0,1
BUR n
11
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1128.
SANUK HAMZA
1,0
BUR n
12
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1129.
UA*OKTARIN NORBERT
1,0
BUR n
12
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1130.
ALBA REGIA PÖTTY ZORKA
0,1
BUR n
12
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1131.
DOCTOR JUDY CHARLESBUR, CZ
0,1
BUR n
12
Ex 3
Mr. Fabio Brambilla, IT
1132.
STJÄRNVIKS DIVINE CAIPORA
0,1
BUR n
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Fabio Brambilla, IT
1133.
SW SP IC S*PIA-PIZZI’S EARLY DAWN, DSM, DVM
0,1
BUR a
2
PH, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
1134.
GIC LV* FORSLAND BON DEA, JW
1,0
BUR a
3
Ex 1, CACS
Mr. Veikko Saarela, FI
1135.
HU*ALBA REGIA BELUGA
1,0
BUR a
12
Ex 1, BIV
Mr. Veikko Saarela, FI
1136.
LV*MALSAN JETT RIVIERA
1,0
BUR a
12
Ex 2
Mr. Veikko Saarela, FI
1137.
NW SC OSCAR (MR. GUS) DANDRE&CATS *RU
1,0
BUR b
1
PH, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Martti Peltonen, SE
1138.
SC VICKY LEANDROS VON PUCCINO JW
0,1
BUR b
1
PH
Mr. Martti Peltonen, SE
1139.
CH S* PIA-PIZZI’S JANETTE
0,1
BUR b
7
Ex 1, CACIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1140.
HU*BELLATOR’S BAYARD
1,0
BUR b
9
ABS
Mr. Martti Peltonen, SE
1141.
BLANCHETTÉE DE PETITE PELOTE, CZ JW
0,1
BUR b
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1142.
S*MAD ABOUT AMAZING CRUNCHY CARAMEL
0,1
BUR b
9
ABS
Mr. Martti Peltonen, SE
1143.
SC SHINE OF BURMA STAGE BEAUTY DSM
0,1
BUR b
10
Ex 1, CAP
Mr. Martti Peltonen, SE
1144.
KZ*BURMORIONS IRIS KISS_KISS (WCF)
0,1
BUR b
11
ABS
Mr. Martti Peltonen, SE
1145.
ABIGAIL VON PUCCINO*CH
0,1
BUR b
12
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1146.
ELPHINA JASPER*RU
0,1
BUR b
12
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1147.
INDIRA DANDRE&CATS *RU
0,1
BUR b
12
Ex 1, BIV
Mr. Martti Peltonen, SE
1148.
S*PIA-PIZZI’S UNAGI
0,1
BUR b
12
Ex 4
Mr. Martti Peltonen, SE
1149.
SC JAMIRO V. SILVAN DSM
1,0
BUR c
1
PH, BIV
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1150.
NW SC SABOKAH PANDORA
0,1
BUR c
1
PH
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1151.
IC UA*OKTARIN LEO BIANCO
1,0
BUR c
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1152.
CH DK* BJELKE’S NORMAN JW
1,0
BUR c
10
Ex 1, CAP
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1153.
S*PIAPIZZI’S PAPARAZZI
1,0
BUR c
11
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1154.
XSAVA MAGIC VALLEY*RU JW
1,0
BUR c
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1155.
XENIA OCEAN EYES*UA
0,1
BUR c
11
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1156.
ALBA REGIA CSIPKE
0,1
BUR c
12
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1157.
GIP LUCKY OWL VIRUS
1,0
BUR d
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1158.
IC S*TRYMHEIMS GULLFAXE AF MANNERHEIM
1,0
BUR d
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1159.
IC HU* ESTILIA PEBBLES
0,1
BUR d
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1160.
PR BURMABY’S CICERO
1,0
BUR d
8
ABS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1161.
PR LINDOWS ANANDO
1,0
BUR d
8
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Nurit Pahl, IL
1162.
VAREKAI MILLEFIABE
1,0
BUR d
10
Ex 1, CAP
Mrs. Nurit Pahl, IL
1163.
BR* PAX DEORUM’S CAZUZA
1,0
BUR d
12
Ex 1, BIV
Mrs. Nurit Pahl, IL
1164.
NEMO BELUSINKA*PL
1,0
BUR d
12
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1165.
NW IC JEWELS CHOICE VERDI JW
1,0
BUR e
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
1166.
PR HU*ESTILIA GANDHI
1,0
BUR e
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Ad de Bruijn, NL
1167.
YOYO CHARLESBUR, CZ
1,0
BUR e
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Ad de Bruijn, NL
1168.
ALBA REGIA TEJBERIZS
1,0
BUR e
12
Ex 1
Mr. Ad de Bruijn, NL
1169.
MODIGLIANI GRANDIA*RU
1,0
BUR e
12
Ex 2
Mr. Ad de Bruijn, NL
1170.
ALBA REGIA BOJTORJÁN JW
0,1
BUR f
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1171.
ALBA REGIA CSIRICSÁRÉ
0,1
BUR f
10
Ex 1, CAP, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1172.
HU*ALBA REGIA MASZAT
0,1
BUR f
12
Ex 2
Mr. Alexey Shchukin, NL
1173.
ZABAVA MAGIC VALLEY*RU
0,1
BUR f
12
Ex 1, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1174.
SP S*GLOBETROTTER’S FONTANA
0,1
BUR g
2
PH, NOM
Mr. Martti Peltonen, SE
1175.
CH S*ZAGAMIN HERTA
0,1
BUR g
7
Ex 1, CACIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1176.
NW GIC FLEUR DE JOIE TEDDY GRANDIA*RU, JW
0,1
BUR h
3
Ex 1, CACS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1177.
SC TOOTSIE DANDRE&CATS*RU
0,1
BUR h
1
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1178.
CH HAKA MADA BOURIMEA*RU
0,1
BUR h
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1179.
HONEY HAPPINESS DANDRE&CATS *RU
0,1
BUR h
12
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Nurit Pahl, IL
1180.
IP HU*ESTILIA KIMBA
0,1
BUR j
6
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1181.
IP LINDOW’S VIOLA
0,1
BUR j
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1182.
CH ORCHID DANDRE&CATS*RU
0,1
BUR j
7
Ex 1, CACIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1183.
IC CARA MIA VOM SALZKAMMERGUT
0,1
BUR j
10
Ex 1, CAP, BIV, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1184.
WENDELE BELLA CARA MIA
0,1
BUR j
11
Ex 1
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1185.
LUMINA GRANDIA*RU
0,1
BUR j
12
Ex 1, BIV
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1186.
WENDELE LILAC MIST
0,1
BUR j
12
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1187.
SC BAX BLUE WIND*PL DVM
1,0
CHA
1
PH, BIV
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1188.
SC GUYSMO DE L ARCHE BLEUE JW DVM
1,0
CHA
1
PH
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1189.
SC TINA BOHEMIA INDIGO, CZ
0,1
CHA
1
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1190.
GIC ETIENE CELESTE – ANGE, CZ
1,0
CHA
3
Ex 1, CACS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1191.
GIC GAVROCHE DU MAS D’AIRE
1,0
CHA
3
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1192.
GIC UMBERTO GREY TICIÁN, CZ
1,0
CHA
3
Ex 3
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1193.
GIC GYNEVRA DE L’ARCHE BLEUE
0,1
CHA
3
Ex 1, CACS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1194.
GIC TEMPESTA DEL SOGNO BLU‘
0,1
CHA
3
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1195.
GIC UNIQUE MY SWISS SPIRIT JW,DVM
0,1
CHA
3
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1196.
IC FAERÛN DE LA VALLÉE D’AUTAN
1,0
CHA
5
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1197.
IC FOXYKATS FIGARO
1,0
CHA
5
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1198.
IC HU*BLUE MELODY QUINCY
1,0
CHA
5
Ex 3
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1199.
IC INVICTUS DU COEUR ROYAL JW
1,0
CHA
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1200.
IP COPPELIA
0,1
CHA
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1201.
CH ALBERTTO SWEET CHRIS, CZ
1,0
CHA
7
Ex 3
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1202.
CH SPEEDY-PAW VAN DICK JW
1,0
CHA
7
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1203.
CH XAVER CVIRN, CZ
1,0
CHA
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1204.
CH SOFIE VON WEIDELSBERG
0,1
CHA
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1205.
CH TIFFANY DE LA PAQUERETTE
0,1
CHA
7
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1206.
PR SC DRAGON DU COEUR ROYAL JW DVM
1,0
CHA
8
Ex 1, CAPIB, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1207.
NELLY BOHEMIA INDIGO, CZ
0,1
CHA
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1208.
ARAGON MY SWISS SPIRIT JW
1,0
CHA
11
Ex 1, BIV
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1209.
ZENITH BLUE BROTHERS
1,0
CHA
11
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1210.
WILMA VON WEIDELSBERG
0,1
CHA
11
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1211.
JULIUS CAESAR DU COEUR ROYAL
1,0
CHA
12
Ex 1, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1212.
WOLVERINE DEL SOGNO BLU
1,0
CHA
12
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1213.
YELLOWSTONE DEL FUREUR BLEU
1,0
CHA
12
ABS
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1214.
SC S* KLELOFTS WEROLITA AV RAVEN REXKWINS
0,1
CRX ns
1
PH, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1215.
SW08 NW SP IC S*AXIOM´S FREAKY FLÄDER DSM
1,0
CRX n
2
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1216.
SP REZA VAN JOY PALACE , DSM
1,0
CRX ns
2
PH, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1217.
IC SWEETPURR’S SALMIAK
1,0
CRX n
5
Ex 2
Mr. Alexey Shchukin, NL
1218.
IC DK*BLYTT BOOGIE WOOGIE
1,0
CRX ns
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1219.
SWEETPURR´S FOOL ME ONCE
1,0
CRX a
11
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1220.
SC ELIOT SETI SWEET PRINCESS, CZ
1,0
CRX n 01
1
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1221.
GIC FI*FUNKYJAM’S BUM BUM BUM
0,1
CRX n 03
3
Ex 1, CACS, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1222.
CH CORNELIAN NYMPHEA
0,1
CRX ns 02 62
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1223.
CH FI PIUPAWS PATHWAYS OF SEKHMET
1,0
CRX n 03
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1224.
FI* FRAMILLAN OH, I’M YOUR SUPERSTAR
0,1
CRX b 09
12
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1225.
CORNELIAN QUENIE
0,1
CRX bs 03
12
ABS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1226.
NW GIC GINGER MON SASTI*PL JW
0,1
CRX f
3
Ex 1, CACS
Mr. Veikko Saarela, FI
1227.
IP GIC DUCHESS VAN JOY PALACE
0,1
CRX g
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1228.
SWEETPURR´S WICKED WITCH OF THE WEST
0,1
CRX f
11
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
1229.
IC TVÆRMOSES EÄRENDIL
0,1
CRX g 02
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1230.
PR SC FI*PIUPAWS BUZZ
1,0
CRX d 03 24
8
Ex 2
Mr. Veikko Saarela, FI
1231.
PR HIACYNTO KICI KICI MIAU*PL
1,0
CRX d 02 62
8
Ex 1, CAPIB, BIV
Mr. Veikko Saarela, FI
1232.
PR GIC CALINE DES JOYEUX LUTINS
0,1
CRX g 09
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1233.
CH DAPPLE DAWN FROM TOPOLINO’S
0,1
CRX f 02 62
7
Ex 1, CACIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1234.
GIC NL* PENDRAGON’S ADAGIO, JW
1,0
CRX d 01 63
10
Ex 1, CAP
Mr. Veikko Saarela, FI
1235.
GIC HIGH TECH DES NESMES
1,0
CRX o 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1236.
GIC SIMPLE THE BEST ZUNDEJA*LT
1,0
CRX as 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1237.
GIP SC PIUPAWS TECNA
0,1
CRX n 03 24
4
Ex 1, CAPS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1238.
FI*SPECTROLITE RITARIPERHONEN
1,0
CRX ns 03 24
12
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1239.
CH JAZZ ANSA
1,0
CRX n 33
7
Ex 1, CACIB
Mr. Ad de Bruijn, NL
1240.
ILLIADE DE BAUDELAIRE
0,1
CRX n 21 33
9
Ex 1, CAC
Mr. Ad de Bruijn, NL
1241.
S*SPOTLESS NEED NO NAME
1,0
CRX a 21 33
11
ABS
Mr. Ad de Bruijn, NL
1242.
S*SPOTLESS MUST GET A NAME
0,1
CRX g 01 21 33
9
ABS
Mrs. Gina Grob, LI
1243.
PL*CORNISH POINT NIRVANA
0,1
CRX h 09 33
10
Ex 1, CAP
Mrs. Gina Grob, LI
1244.
GIC SPIRITCAT PRINCE CHARMING
1,0
CRX w 62
3
Ex 1, CACS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1245.
CH FI*TOUCHANT SANS LA QUEUE
0,1
CYM 52
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1246.
GIP TORNADO LOU REXCLUSIVE
0,1
DRX ns
4
Ex 1, CAPS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1247.
IC SI RAUL’S DASH, JW
1,0
DRX n
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1248.
SE*AMOR REGIS LEONORE, JW
0,1
DRX a
11
Ex 1, NOM
Mr. Fabio Brambilla, IT
1249.
DUPLO REXCLUSIVE
1,0
DRX ns 03
10
Ex 1, CAP
Mr. Alexey Shchukin, NL
1250.
SP IC HEY JUDE FROM PARADISE CITY, SK
0,1
DRX f 24
2
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1251.
JABARRI KOKESHI*PL
0,1
DRX f
11
ABS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1252.
SE*AMOR REGIS ESTELLE
0,1
DRX gs 24
11
Ex 1, BIV
Mrs. Nurit Pahl, IL
1253.
YASEEN SMOLL ROLL KAJIGO, CZ
1,0
DRX d 24
12
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1254.
IT* WAFER DEL QUINTO ELEMENTO
0,1
DRX h 22
12
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1255.
(N) SANTALA’S NILIA
0,1
DRX f 23
12
ABS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1256.
JACK DANIELS KOKESHI *PL JW
1,0
DRX d 09 24
11
Ex 1, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
1257.
CHESTER FEDRA REX*PL
1,0
DRX d 09 24
11
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1258.
SW NW SC RAYA´S MAPLE TAFFY OF AMOR REGIS, JW
1,0
DRX b 24
1
PH, BIV, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1259.
SC NW SI RAUL’S AXL JW DSM DVM
1,0
DRX bs 22
1
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1260.
SC SI*RAUL´S BENISSA, JW, DVM, DSM
0,1
DRX ns 24
1
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1261.
GIC MADE OF STARS IN PARADISE CITY, SK
1,0
DRX ns 24
3
Ex 1, CACS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1262.
GIC PHU QUOC’S ZOÉ
0,1
DRX n 23
3
Ex 1, CACS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1263.
GIC SE*AMOR REGIS TWIGGY TIGER, JW
0,1
DRX n 24
3
Ex 2
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1264.
IP SI RAUL’S MERRICK
1,0
DRX b 24
4
Ex 1, CAPS, BIV
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1265.
GIP KING’S ODYSSEY BRISA
0,1
DRX n 24
4
Ex 1, CAPS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1266.
NW IP LOTUS FLOWER FROM PARADISE CITY, SK
1,0
DRX n 24
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1267.
SI RAUL’S WHISKEY
1,0
DRX c 23
11
Ex 1, NOM
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1268.
SW’14 SC EBBY DI LOLLY KOKESHI*PL JW
1,0
DRX b 09 22
1
PH, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
1269.
DEE DIA TAISIA
0,1
DRX d 33
11
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1270.
IC JAMAR PALMARIS*PL
1,0
DRX n 03 21 32
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1271.
IC PHU QUOC’S CHLOÉ
0,1
DRX w 64
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1272.
CH KING’S ODYSSEY CASTOR
1,0
DRX w 62
7
Ex 1, CACIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1273.
CH UA* TWIN STAR CATRINE
0,1
DRX w 61
7
Ex 1, CACIB
Mr. Veikko Saarela, FI
1274.
VASARI BELLA TIGRA
0,1
DRX w 62
3
Ex 1, CACS
Mr. Veikko Saarela, FI
1275.
UA* ROYAL ELF IRISKA
0,1
DRX w 67
11
Ex 1, BIV
Mr. Veikko Saarela, FI
1276.
DUMBLEDORE FEDRA REX*PL
1,0
DRX w 62
12
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1277.
LULU LUU KOKESHI*PL
0,1
DRX w 64
12
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
1278.
GIC PIXY SPHYNX CZVETOCHEK
1,0
DSP a
3
Ex 1, CACS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1279.
IP MORRIS PYREL, SK
1,0
DSP n
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1280.
CH PROKOP MYSTERY FORTUNA, SK
1,0
DSP w 64
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1281.
PR GRACIELLA MIA WITZI
0,1
DSP a 03
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Helene Lis, SE
1282.
PR IC PEER GYNT MA DON A MAJA, CZ
1,0
DSP d 21
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1283.
TEODORA PYREL, SK
0,1
DSP f
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1284.
HU*PIXY SPHYNX HARKOV
1,0
DSP d
11
Ex 1
Mr. Martti Peltonen, SE
1285.
GIC DK EIFE´S JASON GIDEON
1,0
EUR ns 22
3
Ex 1, CACS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1286.
WEHNERT’S PETER PLYS
1,0
EUR ns 22
10
Ex 1, CAP
Mr. Fabio Brambilla, IT
1287.
SC WEHNERT´S VEGA
0,1
EUR n 22
1
PH
Mr. Ad de Bruijn, NL
1288.
CH VANESA GLORIOSA, CZ
0,1
EUR n 22
10
Ex 1, CAP
Mr. Ad de Bruijn, NL
1289.
IC ROTHE’S ODYSSEUS
1,0
EUR d 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Gina Grob, LI
1290.
IP SC UNIKA GLORIOSA, CZ
0,1
EUR f 22
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1291.
CH VIOLETA GLORIOSA, CZ
0,1
EUR gs 22
10
Ex 1, CAP
Mr. Martti Peltonen, SE
1292.
WEHNERT’S ROSITA
0,1
EUR fs 22
11
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1293.
IC GOBLIN’S PINUS REX
1,0
GRX a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1294.
IC GESA V.D. BOXERAU
0,1
GRX a
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1295.
SP GIC BENHANA NATSUMI DSM
0,1
JBT f 02 63
2
PH
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1296.
NW SP (N)RGJ CAT`S GORDEJ DSM
1,0
KBL n 24
2
PH
Mrs. Gina Grob, LI
1297.
GIC HARLEY AKSARAH BHUTANI, CZ
1,0
KBL ns
3
Ex 2
Mrs. Gina Grob, LI
1298.
GIC TORBJORN DEL SACRO & PROFANO, JW
1,0
KBL n 22
3
Ex 1, CACS, BIV
Mrs. Gina Grob, LI
1299.
CH (N)RGJ CAT`S ALENUSHKA JW
0,1
KBL n 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Gina Grob, LI
1300.
IT* WISTLE DEL SACRO & PROFANO
1,0
KBL ns 24
12
Ex 1
Mrs. Gina Grob, LI
1301.
CH DK KLOKMOSE’S CALYPSO
1,0
KBL n 03 23
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1302.
MILOVAN FREE HUNTER*RU JW
1,0
KBL ns 03 24
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1303.
BRUNHILDA WODEN
0,1
KBL n 03 24
12
Ex 2
Mr. Alexey Shchukin, NL
1304.
IT* WOLLY DEI MICI DI LULÙ
0,1
KBL n 09 22
12
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1305.
RUSYA OF TAIGA LYNX
0,1
KBL as 09 22
12
Ex 3
Mr. Alexey Shchukin, NL
1306.
SP SC BABOCHKA KURILKOT DSM DVM
0,1
KBL f 24
2
PH
Mr. Martti Peltonen, SE
1307.
IC DK KORZHIK´S MARIKIX
0,1
KBL fs 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1308.
SHARPCLAW´S USPEH
1,0
KBL e 24
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1309.
BELOSLAVA ZVEZDA KURIL
0,1
KBL fs 24
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1310.
IT* ZENZERO DEI MICI DI LULÙ
1,0
KBL d
12
Ex 1
Mr. Martti Peltonen, SE
1311.
IT* WINK DEL SACRO & PROFANO
0,1
KBL f 22
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Martti Peltonen, SE
1312.
EC MALIA AKSARAH BHUTANI, CZ
0,1
KBL f 09 23
1
ABS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1313.
IC DK KLOKMOSE´S SLUSH ICE
0,1
KBL f 09 23
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1314.
IT* WENDY DEI MICI DI LULÙ
0,1
KBL f 09
12
Ex 1
Mrs. Nurit Pahl, IL
1315.
GIC BOBBY TAIL´S TSEZAR
1,0
KBS ny 03 24
3
Ex 1, CACS
Mr. Ad de Bruijn, NL
1316.
GIC CHERNIKA ISLAND JULAPP
0,1
KBS n 09 22
3
ABS
Mr. Ad de Bruijn, NL
1317.
GIC DK JEATRI´S FEINWERKBAU 2700
1,0
KBS d 09 23
3
Ex 1, CACS
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1318.
NW SP DONGALAS GLITNE
0,1
KOR
2
PH
Mr. Fabio Brambilla, IT
1319.
SP FIN*HOVIKISSAN IAT JAAO
0,1
KOR
2
PH, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Fabio Brambilla, IT
1320.
IC FI*TINY TINA TURNER
0,1
KOR
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1321.
IP FILOU LABRADORIT
1,0
KOR
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1322.
CH FI*HOVIKISSAN RHE-MU
1,0
KOR
7
Ex 1, CACIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1323.
RED ALERT’S TINUS
1,0
MAN 51
9
Ex 1, CAC
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1324.
NW SC AALSPOTZ AMSU
1,0
MAU ns 24
1
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1325.
SC ERIC NOVOHRADSKÁ RŮŽE, CZ
1,0
MAU ns 24
1
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1326.
GIC ATHÉNA YÁ MOASI, CZ
0,1
MAU ns 24
3
Ex 1, CACS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1327.
PTIPRINCE CHRISTIAN DIOR
1,0
MAU ns 24
12
Ex 1, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1328.
SW SC FIN*MOOSEGROVE PHOENIX JW, DVM, DSM
1,0
OCI n 24
1
PH, BIV, NOM
Mrs. Nurit Pahl, IL
1329.
SC FI*MOOSEGROVE DREAM ON
0,1
OCI n 24
1
PH
Mrs. Nurit Pahl, IL
1330.
GIC FI*LIRUKALLION KISSOISTA SUURIN
0,1
OCI n 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Nurit Pahl, IL
1331.
IC BEST OF TIGRILLO, CZ
1,0
OCI n 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1332.
CH SE*HOT THUNDEREANS CLAUDIUS
1,0
OCI n 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1333.
IC DK HINDKJÆR’S IDA
0,1
OCI a 24
5
Ex 2
Mrs. Nurit Pahl, IL
1334.
IC FI*LIRUKALLION KERMAKALJA
0,1
OCI a 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Nurit Pahl, IL
1335.
SC ANTHUS VON KRONENFELD, SK
1,0
OCI b 24
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1336.
SC DK HINDKJÆR’S FREJ JW DSM DVM
1,0
OCI b 24
1
PH, BIV
Mrs. Helene Lis, SE
1337.
NW SC FI*MOOSEGROVE AD VICTORIAM, JW, DVM
0,1
OCI b 24
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1338.
SP SC FIN*MOOSEGROVE CONQUISTATORE, DVM, DSM
1,0
OCI b 24
2
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1339.
GIC BARBASTELLA VON KRONENFELD, SK
0,1
OCI b 24
3
Ex 1, CACS
Mrs. Helene Lis, SE
1340.
IC NO*LI-JON PUS SO WHAT?
1,0
OCI b 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Helene Lis, SE
1341.
CH DK HINDKJAER’S LARISSA
0,1
OCI b 24
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Helene Lis, SE
1342.
ENO GOYA TIGRILLO, CZ
0,1
OCI b 24
9
Ex 1, CAC
Mrs. Helene Lis, SE
1343.
SC DK HINDKJÆR’S DAPHNE
0,1
OCI c 24
1
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1344.
SP DK HINDKJÆR’S GORDIAS
1,0
OCI c 24
2
PH
Mr. Gianfranco Mantovani, IT
1345.
SC FREDDY SILVER PAWS, SK
1,0
RUS
1
ABS
Mr. Martti Peltonen, SE
1346.
SC SILVERLAKE MARUNARAE DSM DVM
1,0
RUS
1
PH
Mr. Martti Peltonen, SE
1347.
NW SC BLUE TARGET SILVER STORM JW, DVM
0,1
RUS
1
PH, BIV, NOM
Mr. Martti Peltonen, SE
1348.
GIC TREKUORII PARSIFAL
1,0
RUS
3
Ex 1, CACS
Mr. Martti Peltonen, SE
1349.
GIC JUMILLAS LISTEN TO YOUR HEART
0,1
RUS
3
Ex 1, CACS
Mr. Martti Peltonen, SE
1350.
IC BASTIEN SILVER LOVE, SK
1,0
RUS
5
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1351.
IC BLUE MYSTERY ROSA GLAUCA, CZ
1,0
RUS
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1352.
IC KIND OF BLUE TIMOTHY
1,0
RUS
5
Ex
Mr. Martti Peltonen, SE
1353.
IC BLUEUDEMONIA’S UNTOUCHABLE
0,1
RUS
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1354.
IC IMAGE CAT CAMOUFLAGE*PL
0,1
RUS
5
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1355.
IC TRINITY ULLO KOKKINO*PL
0,1
RUS
5
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1356.
NW GIP SC A FLASHPAW´S MADE IN HEAVEN JW
1,0
RUS
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mr. Martti Peltonen, SE
1357.
CH DJAGILEVS GRACIELLA OF WOLDLAKE
0,1
RUS
7
Ex 1, CACIB
Mr. Martti Peltonen, SE
1358.
ARCHANGEL’SK VIENTOS DEL PUEBLO
1,0
RUS
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1359.
PURE BLUE CAMOUFLAGE CAT*PL
1,0
RUS
9
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1360.
WYCHWOOD EARL GREY
1,0
RUS
9
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1361.
ANNABELL BLUE S ARIEL
0,1
RUS
9
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1362.
KISS ME AGAIN FLASH ARIAN, CZ, JW
0,1
RUS
9
Ex 1, CAC
Mr. Martti Peltonen, SE
1363.
PEARL BLUE CAMOUFLAGE CAT*PL JW
0,1
RUS
9
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1364.
ROSA OF HAPPY SONG
0,1
RUS
9
Ex 4
Mr. Martti Peltonen, SE
1365.
CARLOS KINGS BLUE CATS, CZ
1,0
RUS
11
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1366.
KIND OF BLUE WARREN
1,0
RUS
11
Ex 1
Mr. Martti Peltonen, SE
1367.
SW14 BLUE TARGET WINDSTORM JW
0,1
RUS
11
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Martti Peltonen, SE
1368.
CASSANDRA KINGS BLUE CATS, CZ
0,1
RUS
11
Ex
Mr. Martti Peltonen, SE
1369.
COLLETE KINGS BLUE CATS, CZ
0,1
RUS
11
Ex 4
Mr. Martti Peltonen, SE
1370.
KIND OF BLUE ZARINA
0,1
RUS
11
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1371.
NEARLY KIMI FLASH ARIAN, CZ
0,1
RUS
11
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1372.
ROMMY ROSA GLAUCA, CZ
0,1
RUS
11
Ex
Mr. Martti Peltonen, SE
1373.
ROSALYN ROSA GLAUCA, CZ
0,1
RUS
11
Ex
Mr. Martti Peltonen, SE
1374.
VICTORIA VON DER WEPER
0,1
RUS
11
Ex
Mr. Martti Peltonen, SE
1375.
ARCHANGELSK WLADIMIR ALEKSANDROVICH
1,0
RUS
12
Ex 1
Mr. Martti Peltonen, SE
1376.
BLUEUDEMONIA’S YES WE CAT
0,1
RUS
12
Ex 3
Mr. Martti Peltonen, SE
1377.
BLUEUDEMONIA’S YOU’LL NEVER WALK ALONE
0,1
RUS
12
Ex 1, BIV
Mr. Martti Peltonen, SE
1378.
DK MALEVITCH CON AMORE BE HAPPY
0,1
RUS
12
Ex 2
Mr. Martti Peltonen, SE
1379.
PURE DIAMOND FLASH ARIAN, CZ
0,1
RUS
12
Ex 4
Mr. Martti Peltonen, SE
1380.
IC KARCASAM JENSON BUTTON
1,0
SIN
5
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1381.
IC KATZALANO WHITEROCK
1,0
SIN
5
Ex 1, CAGCIB, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1382.
IC BAFI GREGORIUS-CAT*PL
0,1
SIN
5
Ex 3
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1383.
IC MIREILLE SCARLET JOHANSSON
0,1
SIN
5
Ex
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1384.
IC RO*MIREILLE CINDY
0,1
SIN
5
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1385.
IC RO*MIREILLE VICTORIA
0,1
SIN
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1386.
IP RO* MIREILLE ELDORADO
1,0
SIN
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1387.
CH JAINA VON MILADEN
0,1
SIN
5
Ex 2
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1388.
RO* MIREILLE KIMI RAIKKONEN
1,0
SIN
9
Ex 1, CAC
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1389.
S*KUSTENS SIEUR ARAMIS
1,0
SIN
12
Ex 1
Mrs. Anne Paloluoma, FI
1390.
GIC COFEEN MON BIQUET, CZ
1,0
SNO n 05
3
Ex 1, CACS
Mrs. Helene Lis, SE
1391.
UA*ARABUKO CHUKS
1,0
SOK
12
Ex 1, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
1392.
SC KHARN-KA YOUR CHOICE JW, DVM, DSM
1,0
SOM n
1
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1393.
SP SC FIN*KHARN-KA JEWEL OF BLUES DVM DSM
1,0
SOM n
2
PH
Mrs. Helene Lis, SE
1394.
IP CH PENDRAGON AV REVEBO (N), JW
1,0
SOM n
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
1395.
CH SE*VESSELKATTENS JANIS JOPLIN
0,1
SOM n
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Helene Lis, SE
1396.
FI*KHARN-KA TSULA
0,1
SOM n
9
Ex 2
Mrs. Helene Lis, SE
1397.
FI*KHARN-KA SINOPA
0,1
SOM n
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mrs. Helene Lis, SE
1398.
SW12,10 SP EC DK*DUSHARA MINT OF KHARNKA DM DVM, DSM
0,1
SOM o
2
PH, NOM
Mrs. Gina Grob, LI
1399.
GIP FIN*KHARN-KA RAINBREAKER
1,0
SOM o
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Gina Grob, LI
1400.
GIC DENIEL’S GUY LAROCHE
1,0
SPH a
3
Ex 1, CACS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1401.
CH DARCY NASHY ADRIENS, CZ
0,1
SPH n
7
Ex 1, CACIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1402.
PR ALBERTINO HAMBY CATTUS, CZ
1,0
SPH n
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1403.
VARENNES QUICK DI KABA’S
1,0
SPH n
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
1404.
JADED GENETICS HAVANNA
1,0
SPH n
9
Ex 2
Mr. Fabio Brambilla, IT
1405.
WINNER DEXTER KAJIGO, CZ
1,0
SPH w 63
11
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1406.
WHITE KAJIGO, CZ
0,1
SPH w 64
11
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1407.
ISIDA RALF
1,0
SPH b
12
Ex 1, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
1408.
JADED GENETICS SNOWWHITE
0,1
SPH w 64
12
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1409.
GIC GIBON GASTON SCARFACE, CZ
1,0
SPH n 03
3
Ex 1, CACS
Mr. Veikko Saarela, FI
1410.
LV*OTOMI KONON
1,0
SPH n 02 21 62
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Veikko Saarela, FI
1411.
DE BLISS LA-RACHELLE
0,1
SPH n 01
9
Ex 1, CAC
Mr. Veikko Saarela, FI
1412.
RU*MOON PET PABLO PICASSO
1,0
SPH n 03 21
11
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
1413.
VANDVIS WHIRLWIND
1,0
SPH b 02 21
12
ABS
Mr. Veikko Saarela, FI
1414.
LV*OTOMI LEROY
1,0
SPH a 09 21
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Veikko Saarela, FI
1415.
ALMIRA AZCAZÚ, CZ
0,1
SPH n 03
12
Ex 1
Mr. Veikko Saarela, FI
1416.
WANYLLA
0,1
SPH d
12
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1417.
IC DIORELLA OF DE’TROJANS*PL
0,1
SPH f 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Fabio Brambilla, IT
1418.
IP DOLCE VITA ARMANI
1,0
SPH d 03
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Fabio Brambilla, IT
1419.
CH MAGIC HOGWARTS VANITY
0,1
SPH h 09
7
ABS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1420.
JADED GENETICS YING YANG
0,1
SPH f 09
9
ABS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1421.
LV OTOMI HURMA
0,1
SPH f 09
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Fabio Brambilla, IT
1422.
JADED GENETICS MILKA
0,1
SPH g 09
9
ABS
Mr. Fabio Brambilla, IT
1423.
PISTACHIO AYACATA’S DREAMS
1,0
SPH d 02
11
Ex 1
Mr. Fabio Brambilla, IT
1424.
SC LV*OTOMI UNGARO JW, DVM, DSM
1,0
SPH e 09 32
1
PH, BIV
Mr. Alexey Shchukin, NL
1425.
SC LV*OTOMI AVRORA
0,1
SPH f 03 33
1
PH
Mr. Alexey Shchukin, NL
1426.
GIC GUCCI OF NEMESIS, CZ
1,0
SPH n 33
3
Ex 1, CACS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1427.
GIC GRAND SPHYNX DADDY’S GIRL
0,1
SPH n 32
3
Ex 1, CACS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1428.
GIC DUFFY QUEEN´S BLOOD
0,1
SPH a 21 33
3
Ex 2
Mr. Alexey Shchukin, NL
1429.
IC LUK CAT DARLINGS
1,0
SPH b 03 32
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1430.
IC AFRODITA PYRAMID’S GOLD *ES OF MAGIC HOGWARTS
0,1
SPH f 09 32
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1431.
CH RU*MOON PET ELISEJ
1,0
SPH n 21 32
7
Ex 1, CACIB
Mr. Alexey Shchukin, NL
1432.
CH BASTET-MAX JENNY
0,1
SPH n 03 21 32
7
ABS
Mr. Alexey Shchukin, NL
1433.
NASHKI OTI DOMINIKA
0,1
SPH f 33
9
Ex 2
Mr. Alexey Shchukin, NL
1434.
JUST JINX ZENE HEBE
0,1
SPH n 02 32
9
Ex 1, CAC
Mr. Alexey Shchukin, NL
1435.
FI*TUTSI EMPEROR JW
1,0
SPH a 03 32
11
Ex 1, NOM
Mr. Alexey Shchukin, NL
1436.
KYMERA PYRAMID’S GOLD
0,1
SPH e 33
11
Ex 1
Mr. Alexey Shchukin, NL
1437.
NW SC TRISTANO FELIS COU-COU JW
1,0
BAL w 67
1
PH, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1438.
PR WATSON DI GATTINATA*PL
1,0
BAL n
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1439.
SP DK KAMYNE HEXIA DE TRICK
0,1
BAL b 21
2
PH
Mrs. Dorte Kaae, DK
1440.
D CHESTER V. BESAKIH
1,0
BAL e 21
11
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1441.
MUSA AMORE D’AMELIA
0,1
OLH n
11
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1442.
MAUI AMORE D’AMELIA
1,0
OLH a
11
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1443.
SP DK ARJUNA´S CHAOS
1,0
OLH n 22
2
PH
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1444.
SC GALOO OF BEUGNYCATS DSM
1,0
OSH n
1
PH, BIV, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
1445.
GIC LV*LA LUNE D´OR RIHANNA JW
0,1
OSH n
3
Ex 1, CACS
Mrs. Luigi Comorio, IT
1446.
NW IC ENZO DOLCEGATTINA*PL JW
1,0
OSH n
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1447.
IC HALEY QUEEN’S BLOOD, CZ
0,1
OSH n
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1448.
WW13 IP CALENACAT’S ALLES V. ELDO OF SANTUARIO
1,0
OSH n
6
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Luigi Comorio, IT
1449.
WW13,12 NW PR SC DK*FILIHANKATS BELLA NOTTE JW DSM
0,1
OSH n
8
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Luigi Comorio, IT
1450.
HU*SHAGIO-CHEN JAVIER
1,0
OSH n
11
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
1451.
CALENACAT’S WIZZARD
1,0
OSH n
12
Ex 1, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
1452.
NW IC CALAMITY JANE DE VILL*ES JW
0,1
OSH a
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
1453.
SW12 SC S*CROSS BOW CREST HELL OF A LADY JW
0,1
OSH b
1
PH
Mr. Robert Lubrano, FR
1454.
NW IP CALENACAT’S EASY RIDER OF FELIDAE’S
1,0
OSH b
6
Ex 1, CAGPIB
Mr. Robert Lubrano, FR
1455.
CH DARIO VON ZWACK
1,0
OSH b
7
Ex 1, CACIB
Mr. Robert Lubrano, FR
1456.
LT*MONOCEROS MONT BLANC
1,0
OSH b
10
Ex 1, CAP
Mr. Robert Lubrano, FR
1457.
SWEET CATS KORTJAKJE
1,0
OSH b
11
ABS
Mr. Robert Lubrano, FR
1458.
FI* ORI-KATIN PUSSY KATNIP
0,1
OSH f
11
Ex 1, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1459.
HU*SHAGIO-CHEN BOGLÁRKA
0,1
OSH f
12
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1460.
WW13 IP SC WILDA NARSIL, CZ, JW DSM
0,1
OSH g
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1461.
CH PRAPOLÍNKA SIMON, CZ, JW
0,1
OSH h
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1462.
LT*MONOCEROS MYSTIQUE
0,1
OSH h
9
Ex 1, CAC, BIV, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
1463.
OKONOR NAPIRAI
0,1
OSH h
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
1464.
PR IC FI*BIGEAR PRINCE EDWARD
1,0
OSH b 22
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1465.
IC ELF ANNY MAGIC GRACE JW
1,0
OSH n 24
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS, WW’14
Mr. Jorgen Billing, DK
1466.
S*SANDVRETENS TOMMASI
1,0
OSH n 24
9
Ex 1, CAC
Mr. Jorgen Billing, DK
1467.
WOODY WOODPECKER OF BLACK LOTUS*CH JW
1,0
OSH n 24
11
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1468.
SW14 FI LOVEORIENTAL PIXIE DUST
0,1
OSH n 24
11
Ex 1, NOM, BIS, WW’14
Mr. Jorgen Billing, DK
1469.
HU*SHAGIO-CHEN KOBOLD
1,0
OSH n 24
12
Ex 1, NOM, BIS, WW’14
Mr. Jorgen Billing, DK
1470.
UMA VON HESTEMAAS
0,1
OSH n 24
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1471.
GIP GIC NICK-NACK SIA ALICIA, CZ JW
1,0
OSH a 24
4
Ex 1, CAPS, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1472.
7TH HEAVEN’S HARVEST MOON
1,0
OSH a 24
9
Ex 1, CAC, BIV
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1473.
IC TEAGREEN TULIP OF BLACK LOTUS JW
0,1
OSH a 24
10
Ex 1, CAP
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1474.
LA BELL OTTO ONLINE
1,0
OSH a 24
11
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1475.
FI*BIRREGIN GALILAHI
0,1
OSH a 24
12
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1476.
FUDGE BLUE LIME CATS, CZ
1,0
OSH b 24
11
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1477.
OKONOR KHIMEIRA
0,1
OSH b 24
11
Ex 1, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
1478.
DURRDANA`S DON JOHNSON
1,0
OSH b 24
12
Ex 1, BIV, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
1479.
LT*MONOCEROS MAUI
1,0
OSH d 24
10
Ex 1, CAP
Mr. Jorgen Billing, DK
1480.
HU*OKONOR JEROME
1,0
OSH d 24
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1481.
S*ESCARCEO’S LAY YOUR HANDS ON ME
1,0
OSH e 24
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1482.
VESPER SIM SIM*UA
0,1
OSH f 24
12
ABS
Mr. Jorgen Billing, DK
1483.
SC S*LIMERICKS PANNACOTTA JW
0,1
OSH h 24
1
PH
Mrs. Luigi Comorio, IT
1484.
SW10 NW SP SC FIN*KATTILAN MARA KATTI JW DSM
1,0
OSH n 25
2
PH, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
1485.
IC PHOENIX ARAKAN, CZ JW
1,0
OSH n 25
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1486.
CH KARALEA CATMANIA*PL
0,1
OSH n 25
7
Ex 2
Mr. Jorgen Billing, DK
1487.
CH UA*ORISTAYL ADA JW
0,1
OSH n 25
7
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
Mr. Jorgen Billing, DK
1488.
SW SC S*CROSS-BOW CREST INTERMEZZO JW
1,0
OSH b 25
1
PH, BIV, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
1489.
NW CH SWEET CATS YOUAN’TSEENOTHINGYET JW
1,0
OSH b 25
7
Ex 1, CACIB
Mr. Robert Lubrano, FR
1490.
CALENACAT’S QUE SERA
0,1
OSH b 25
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
1491.
CALENACAT’S X-TRAVAGANZA
0,1
OSH f 25
12
ABS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1492.
NW SP EL JIMADOR PHRAYA, CZ DSM
1,0
OSH ns 22
2
PH
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1493.
IC ELISA BLUE LIME CATS, CZ JW
0,1
OSH ns 24
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Robert Lubrano, FR
1494.
IC AYO SYMBIO, CZ JW
0,1
OSH n 03
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Robert Lubrano, FR
1495.
LV*LA LUNE D’OR VEGAS
1,0
OSH n 03
9
Ex 2
Mr. Robert Lubrano, FR
1496.
TOMIKA SNAPE, CZ
1,0
OSH n 03
9
Ex 1, CAC, BIV
Mr. Robert Lubrano, FR
1497.
SC HU* SHAGIO-CHEN NORIKO ORI-KATINO, JW
0,1
OSH n 03
10
Ex 1, CAP, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
1498.
AR ESTRELLA DEL SUR MAFALDA JW
0,1
OSH n 03
11
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1499.
CALENACAT’S WONDERWOMAN
0,1
OSH n 03
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1500.
WILD PANDA SIM-SIM*UA
0,1
OSH n 03
12
Ex 2
Mr. Robert Lubrano, FR
1501.
FASHION V. JUMPIRA
0,1
OSH a 03
12
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1502.
FI*LOVEORIENTAL OTELLO JW
1,0
OSH b 03
11
Ex 1, BIV, NOM
Mrs. Luigi Comorio, IT
1503.
HERO-ICARIOS OF SEETA’S BEST A
1,0
OSH b 03
11
Ex 2
Mrs. Luigi Comorio, IT
1504.
LA BELL ROSE PEPPER
0,1
OSH b 03
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
1505.
WW07 SW08 FIN*IP EC QUAN MOKOMA JW DSM
0,1
OSH f 03
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1506.
ABRA’KADABRA OF VITRUVIEN
0,1
OSH h 03
12
Ex 1
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1507.
SC RU EN REEMEN VALER KA JW
1,0
OSH ns 03
1
PH
Mrs. Dorte Kaae, DK
1508.
PR GRAIN DE BEAUTE DES MOTARDS EN DÉLIRE
0,1
OSH ns 03
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
1509.
KESKIMAAN PURRRFECT MAO 4 ME
0,1
OSH n 03 22
11
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1510.
HU*SHAGIO-CHEN MOCHIKO
1,0
OSH n 03 24
12
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1511.
FARAH DIBAH V. JUMPIRA
0,1
OSH a 03 24
12
Ex 1, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1512.
JERRICAN D’ESSENCE DE L’IMPROBABLE
1,0
OSH b 03 25
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
1513.
IC TRUFEL SIM SIM *UA JW
1,0
OSH w 61
8
Ex 1, CAPIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
1514.
ALF BONAVENTURA
0,1
OSH w 61
11
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1515.
WHITE BOA SIM-SIM*UA
1,0
OSH w 61
12
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1516.
IC IDEAL CAT KLONDIKE
1,0
PEB b 83
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1517.
IC (N)MANHUNTER’S DREAMS TAKE TIME
0,1
PEB n 83
5
Ex 1, CAGCIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1518.
PR O FELINE HAWAI
0,1
PEB b 23 83
8
Ex 1, CAPIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1519.
CH RURI ANIKACHI*ES
0,1
PEB f
7
Ex 1, CACIB
Mr. Jorgen Billing, DK
1520.
NW SC ANYA’S PETERBALD VANA JOYA
0,1
PEB f 33
1
ABS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1521.
CH DK PETHEAVEN KILOWATT
0,1
PEB b 21 33 83
7
ABS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1522.
IC URIA SII-KHAAO VON RUOPIGEN
0,1
SIA w 67
5
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1523.
IC VALENTINA VON TAMANGUR
0,1
SIA w 67
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
1524.
IP TIBOR VON TAMANGUR JW
1,0
SIA w 67
6
Ex 1, CAGPIB
Mrs. Dorte Kaae, DK
1525.
UNIQUE ELF SIM-SIM*UA
1,0
SIA w 67
9
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1526.
WJOMI DEL BORGO ANTICO
1,0
SIA w 67
11
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1527.
GIC EMON SIAKAT, CZ
1,0
SIA n
3
Ex 1, CACS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1528.
IC ENORMICA DREAMS´OF SIAM, CZ
0,1
SIA n
5
Ex 1, CAGCIB, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
1529.
PR WISH OF MIDA VON TAMANGUR
1,0
SIA n
8
Ex 1, CAPIB, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1530.
JACK DE TECHOUEYRES
1,0
SIA n
11
ABS
Mrs. Dorte Kaae, DK
1531.
AMIDALA OF ELEMIS
0,1
SIA n
11
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1532.
S*SANDVRETENS YUKON
1,0
SIA n
12
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1533.
ZACCARIA FELIS COU-COU
1,0
SIA n
12
Ex 2
Mrs. Dorte Kaae, DK
1534.
AMBER VAN ‚T SCHIP
0,1
SIA n
12
Ex 1, BIV
Mrs. Dorte Kaae, DK
1535.
ALJANDA FAINA
0,1
SIA a
9
Ex 2
Mrs. Dorte Kaae, DK
1536.
NW BARBIE VAN ‚T SCHIP JW
0,1
SIA a
9
Ex 1, CAC, NOM
Mrs. Dorte Kaae, DK
1537.
IC CHIUVANA’S CASAL GARCIA JW
1,0
SIA b
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1538.
GIP (N)PURPLEHAZE POLAR NIGHT
1,0
SIA b
4
Ex 1, CAPS
Mrs. Luigi Comorio, IT
1539.
ANAKIN OF ELEMIS JW
1,0
SIA b
11
Ex 1, BIV
Mrs. Luigi Comorio, IT
1540.
DÉMON MÁRDŽÁRÍ
1,0
SIA b
11
Ex 2
Mrs. Luigi Comorio, IT
1541.
HIMALIA RUBELIT, CZ
0,1
SIA b
12
Ex
Mrs. Luigi Comorio, IT
1542.
LV*DELAMON DELUXE TULAYA
0,1
SIA b
12
Ex 1
Mrs. Luigi Comorio, IT
1543.
GIC FI*TWIST-TIRAMISUN NEW LOOK
0,1
SIA c
3
Ex 1, CACS
Mr. Jorgen Billing, DK
1544.
SIAMAIDEN SAPHIRA
0,1
SIA c
11
Ex 1
Mr. Jorgen Billing, DK
1545.
CALENACAT’S USCHI
0,1
SIA c
12
Ex 1, BIV
Mr. Jorgen Billing, DK
1546.
NW IP BOHEMIAN RHAPSODY BY NARSIL, CZ JW
1,0
SIA d
6
Ex 1, CAGPIB, NOM
Mr. Robert Lubrano, FR
1547.
SWEET DREAM OF SIMON, CZ, JW
1,0
SIA d
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
1548.
CHIUVANA’S SIMPLY-RED
1,0
SIA d
11
Ex 1
Mr. Robert Lubrano, FR
1549.
WW09 SP NEELJA VON TAMANGUR JW, DSM,
0,1
SIA f
2
PH, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1550.
CINDY DORYCATS*PL
0,1
SIA f
9
Ex 2
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1551.
O’KAY ORIENT ANGEL ALTA NOCHE
0,1
SIA f
9
Ex 1, CAC, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1552.
IC CLASSICORI´S FANTASTIC FIREFLY
1,0
SIA o
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Luigi Comorio, IT
1553.
NW SC LOVEORIENTAL GOLD DIGGER, FI JW
1,0
SIA n 21
1
PH
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1554.
GIC YARIS LITTLE STUART*CZ, JW
1,0
SIA n 21
3
Ex 1, CACS
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1555.
IC NIKI SIMON, CZ, JW
1,0
SIA n 21
5
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1556.
IC (N)SIMKAN’S FIONA
0,1
SIA n 21
5
Ex 1, CAGCIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1557.
CH NO*CAIANO RAV
1,0
SIA n 21
7
Ex 2
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1558.
CH MAFDET MASTER
1,0
SIA n 21
7
Ex 1, CACIB
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1559.
NO*CAIANO STEPHANIE
0,1
SIA n 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1560.
AMATIEL MALÝ CHERUBÍN, CZ
1,0
SIA n 21
12
Ex 2
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1561.
OKONOR MACKÓ LACKÓ
1,0
SIA n 21
12
Ex 1, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1562.
CAT GLOBAL A FLEUR DE PEAU
0,1
SIA b 21
9
Ex 2
Mrs. Luigi Comorio, IT
1563.
SWEET CATS PRECIOUSLITTLEDIAMOND
0,1
SIA b 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Luigi Comorio, IT
1564.
GIP RANIA VON TAMANGUR DSM
0,1
SIA d 21
4
Ex 1, CAPS
Mr. Robert Lubrano, FR
1565.
BESTCATS ABSOLUTE ALIVE
0,1
SIA g 21
12
Ex 1
Mrs. Dorte Kaae, DK
1566.
THE DARK VANILLA JW
0,1
SYS b 03
9
Ex 1, CAC
Mr. Robert Lubrano, FR
1567.
BLIZZARD ALIEN INVASION
1,0
SYS d 03
11
Ex 1, NOM
Mrs. Kristiina Rautio, FI
1568.
SW14 NW IC COCO CHANEL’S MISS UGLY JW
0,1
SYS c 02 21
5
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS, WW’14
Mr. Robert Lubrano, FR
1569.
ROMEO SIMON, CZ
1,0
SYS n 03 21
9
Ex 1, CAC
Mrs. Dorte Kaae, DK
1570.
SC ANA DOLCEGATTINA*PL, JW, DSM
0,1
SYS f 03 21
10
Ex 1, CAP
Mr. Jorgen Billing, DK
1571.
JAMES
1,0
HCL (males)
14
2
Mr. Yan Roca Folch, FR
1572.
WW11,10,08 JEREMIAS DSM
1,0
HCL (males)
14
1, NOM, BIS, WW’14
Mr. Yan Roca Folch, FR
1573.
NIUNIEK
1,0
HCL (males)
14
3
Mr. Yan Roca Folch, FR
1574.
BIANCA DSM
0,1
HCL (females)
14
4
Mrs. Marina Vinkel, EE
1575.
ELINE DSM
0,1
HCL (females)
14
3
Mrs. Marina Vinkel, EE
1576.
JOSEFIINA
0,1
HCL (females)
14
5
Mrs. Marina Vinkel, EE
1577.
MAJDALÉNKA
0,1
HCL (females)
14
6
Mrs. Marina Vinkel, EE
1578.
NW NALA DSM
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1579.
WW97 NOORA DSM
0,1
HCL (females)
14
1, NOM
Mrs. Marina Vinkel, EE
1580.
TYYNE-LIINA, DSM
0,1
HCL (females)
14
2
Mrs. Marina Vinkel, EE
1581.
ANTON
1,0
HCS (males)
14
ABS
Mrs. Luigi Comorio, IT
1582.
NW ÁRES DEVIL, DSM
1,0
HCS (males)
14
1, NOM, BIS, WW’14
Mrs. Luigi Comorio, IT
1583.
CAESAR
1,0
HCS (males)
14
2
Mrs. Luigi Comorio, IT
1584.
ISIDORE
1,0
HCS (males)
14
4
Mrs. Luigi Comorio, IT
1585.
KHAN
1,0
HCS (males)
14
3
Mrs. Luigi Comorio, IT
1586.
MŇOUK
1,0
HCS (males)
14
6
Mrs. Luigi Comorio, IT
1587.
TLUSŤOUŠEK OF SILEO’S DREAM
1,0
HCS (males)
14
7
Mrs. Luigi Comorio, IT
1588.
UKKO, DSM
1,0
HCS (males)
14
5
Mrs. Luigi Comorio, IT
1589.
NW BAKALIA, DSM
0,1
HCS (females)
14
ABS
Mrs. Linda Sviksa, LV
1590.
CHERI DSM
0,1
HCS (females)
14
4
Mrs. Linda Sviksa, LV
1591.
COSETTE DE LA RUE PLUMET DSM
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1592.
HANUY OF SILEO’S DREAM
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1593.
KERTTULI
0,1
HCS (females)
14
1, NOM
Mrs. Linda Sviksa, LV
1594.
LILIAM OF BEAST OF LIRIS, CZ DSM
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1595.
MÁJA
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1596.
SW NW MATILDA, DSM
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1597.
WW13 MIS BILKA DSM
0,1
HCS (females)
14
3
Mrs. Linda Sviksa, LV
1598.
NINNI
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1599.
SHEILLA
0,1
HCS (females)
14
5
Mrs. Linda Sviksa, LV
1600.
WW11,06 NW SUSANNA DSM
0,1
HCS (females)
14
2
Mrs. Linda Sviksa, LV

 

Upozornění:
CatExpo.cz není organizátorem žádné výstavy koček publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory.

 

Zpět na začátek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *