Výstavy koček 2014 (ČR, SR a ostatní Evropa)

VÝSTAVY KOČEK 2014 ČESKÁ REPUBLIKA VÝSTAVY KOČEK 2014 SLOVENSKÁ REPUBLIKA VÝSTAVY KOČEK 2014 OSTATNÍ EVROPA

Výstavy koček 2014

Výstavy koček 2014 ( Cat Shows 2014)

výstavy koček 2014
http://fifeweb.org/ – FIFe

Níže najdete odkazy na přehledy mezinárodních výstav koček konaných v roce 2014 v souladu s výstavním řádem Mezinárodní federace koček (FIFe) v některé evropské zemi.

Všechny tabulky průběžně doplňujeme podle uveřejnění dalších výstav či informací k nim. Kliknutím na odkaz u MVK pořádaných v České republice, Slovenské republice a dalších vybraných státech se Vám zobrazí detailní informace k výstavě (např. adresa a mapka místa konání výstavy, termín a čas konání výstavy, odkazy na propozice a přihlášky na výstavy, termíny uzávěrek pro přijetí přihlášek, kontaktní údaje, odkaz na pořadatele výstavy), pokud již byly zveřejněny. U ostatních výstav se po kliknutí na odkaz otevře okno s webovými stránkami pořádající organizace FIFe.

Přehledy výstav kočičích plemen

Přehledy mezinárodních výstav kočičích plemen v Evropě v roce 2014

 

Vysvětlivky – zkratky:
MVK = mezinárodní výstava (výstavy) koček
VK = výstava (výstavy) koček

 

Zpět na začátek

 

catexpo.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li CatExpo.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Upozornění:
CatExpo.cz není organizátorem žádné výstavy koček publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – webové stránky FIFe, jednotlivých členů FIFe, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „CatExpo.cz“ jsou majetkem CatExpo.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Nejnovější výstavy koček, přehled akcí, New Cat Shows, Cat Event Calendar