Výstavy koček 2015 (ČR, SR, ostatní Evropa)

VÝSTAVY KOČEK 2015 ČESKÁ REPUBLIKA VÝSTAVY KOČEK 2015 SLOVENSKÁ REPUBLIKA VÝSTAVY KOČEK 2015 OSTATNÍ EVROPA

Výstavy koček 2015 – začátek

Výstavy koček 2015 (Cat Shows 2015)

Výstavy koček 2015
http://fifeweb.org/ –

Níže uvádíme přehled mezinárodních výstav koček konaných v roce 2015 v souladu s výstavním řádem Mezinárodní federace koček (FIFe) v některé evropské zemi (např. na Slovensku, v Německu, Maďarsku, Francii, Itálii, Švédsku,…).

Všechny tabulky průběžně doplňujeme podle uveřejnění dalších výstav či informací k nim. Kliknutím na odkaz u MVK pořádaných v České či Slovenské republice se Vám zobrazí detailní informace k výstavě (např. místo, termín a čas konání výstavy, propozice a přihláška na výstavu, termíny uzávěrek pro přijetí přihlášek, kontaktní údaje, odkaz na pořadatele výstavy), pokud již byly zveřejněny. U ostatních výstav se po kliknutí na odkaz otevře okno s webovými stránkami pořádající organizace.

Přehledy mezinárodních výstav kočičích plemen 2015

 

Vysvětlivky – zkratky:
MVK = mezinárodní výstava (výstavy) koček
VK = výstava (výstavy) koček

 

Zpět na začátek

 

catexpo.cz - facebookLíbí se Vám naše stránky? Budeme potěšeni, podpoříte-li CatExpo.cz na sociální síti Facebook. Děkujeme.

Upozornění:
CatExpo.cz není organizátorem žádné výstavy koček publikované na svých webových stránkách a nezodpovídá za aktuálnost informací poskytnutých organizátory. V případě změn nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj:
Informace – webové stránky FIFe, jednotlivých členů FIFe, chovatelských sdružení a spolků a dalších pořadatelů těchto akcí
Obrázky – fotografie označené logem „CatExpo.cz“ jsou majetkem CatExpo.cz a slouží jako ilustrační fotografie

Nejnovější výstavy koček, přehled akcí, New Cat Shows, Cat Event Calendar